Torrent oyun indirme adresi!
Oyun sektörünün son yıllardaki hızlı büyüyüşü nedeni ile hem büyük şirketler, hem de bağımsız (indie) geliştiriciler daha fazla oyun geliştirmeye başladı.

Eski zamanlarda bağımsız oyun görmek pek mümkün değildi ancak son zamanlardaki indie oyunlarının başarısı nedeni ile her gün yeni bir indie oyun karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada, fulltorrentoyunindir.net sizlere tüm bu oyunlara reklamsız bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Karşınıza herhangi bir virüs ya da rahatsız edici reklam çıkmayacak. Dilediğiniz oyunu saniyeler içerisinde torrent olarak indirebileceksiniz. En güvenilir crack gruplarının kırdıkları dosyalar paylaşılmaktadır. Bunlara örnek olarak: Codex, Repack, Cpy, Steampunks, Skidrow ve Reloaded'i verebiliriz.

Bunun yanında, artık bazı oyunların boyutu son derece fazla olmaya başladı, bundan dolayı indirme hızı yavaş olan kişiler bu tür oyunları indirmekte bir hayli zorlanabiliyor. Örnek olarak sizlere Gears of War 4 isimli oyunu verebilirim. Bu oyunun boyutu tam 111 GB. Türkiye'de yaşayan insanların birçoğunun internetinin 8-16 mbps aralığında olduğunu varsayarsak, bu 111 GB'ı indirmek haftalar alabilir. Bu noktada, interneti yavaş olan ya da bir oyunu hızlıca indirip test etmek isteyen oyunculara, oyunların boyutunu düşüren, repack adlı oyunları sunuyoruz. Repack, gereksiz ara sahneleri, İngilizce dışındaki dilleri ve buna benzer, oyuna boyut ekleyen bölümleri oyundan kaldırarak, oyunculara düşük boyutlu oyunlar sunuyor.

Az önce bahsettik ve sizlere bir örnek olarak Gears of War 4 adlı oyunu gösterdik. Bu oyunun normal boyutu 111 GB'dır ancak repack ile oyunun boyutu 58 GB'a düşmektedir. Bu da yaklaşık yarı-yarıya bir düşüş demek. Bu oyunu bir haftada indirebileceksiniz, bu sayede üç günde indirebilirsiniz. Tabii, bu bir örnekti. Bunun yanında boyutu yüksek olan çoğu oyuna repack opsiyonunu sunuyoruz.

Bir oyunu oynamaya ya da indirmeye karar verebilmeniz için oyuna ait görseller, videolar size gerekir. Bu film sektöründe de böyledir. Görmediğiniz, nasıl gözüktüğünü bilmediğiniz bir şeyi indirmek istemezsiniz. Bu nedenle www.fulltorrentoyunindir.net oyunculara bol görselli ve videolu içerikler sunmaktadır. Örneğin, bir oyuna ait altı adet görsel paylaşılır ve bunun yanında ise HD kalitesinde bir fragman videosu paylaşılır. Oyuncular, bu görsellere ve fragmana bakarak oyunun nasıl olduğunu idrak edebilirler. Bunun yanında oyunun kategorisini de oyunculara sunar. Bu nedenle çeşitlidir. Oyuncuların hangi oyunu indirecekleri kararını vermelerine yardımcı olur.

Tüm internet kullanıcıları elbet internet üzerinden bilgisayarlarına bir şeyler indiriyorlar. Kimi oyun, kimi program, kimi film indiriyor ancak sonuçta bir şeyler indiriyoruz. Bu indirmeler sırasında sorunlar yaşadığımız oluyor. Ya da bazen oyunu-programı indiriyoruz, ancak kurma esnasında ya da çalıştırma sırasında sıkıntılar yaşıyoruz. Yaşadığımız bu sorunları internette her ne kadar arasak da, çözüm bulamıyoruz. Böyle olunca oyunu-programı ya da filmi indirdiğimiz web siteye gidiyor, sorumuzu yazıyoruz. Çoğu zaman yanıt alamıyoruz ya da alsak dahi yanıtlar-çözümler baştan savma oluyor. İndirdiğimiz gibi kalıyoruz ve indirdiğimiz dosyayı bilgisayarımızdan siliyoruz. Bunun yaşanmaması için bahsi geçen sizlere yardımcı oluyor.

Türkiye'de popüler olan oyunlar belli başlıdır. Buna örnek olarak FIFA ve PES adlı futbol oyunları serilerine verebiliriz. Bunun yanında, menajerlik alanında olan Football Manager 2019 Torrent adlı oyunda ülkemizde son derece popülerdir. Bu oyunları da sıkıntısız bir şekilde sitede bulabilirsiniz. Adı geçen bu oyunlar, bir seridir ve her sene yeni oyunlar çıkarmaktadırlar. Serilere ait tüm oyunlar, yine bu web sitesinde bulunuyor. 2019 sürümünü bilgisayarınız kaldırmıyorsa, sizler de 2018-2017 sürümlerini indirebilirsiniz. Bu sayede aynı serinin, daha az sistemli oyununu oynamış olursunuz.

Bunun yanına gözlemlediğim birkaç şeyi daha ekleyecek olursam, sitenin, ziyaretçilerinin yorumlarına hızlı yanıt verdiğini gördüm. Her yorum yapan ziyaretçiye yanıt veriyorlar ve eğer oyunlarda sıkıntı yaşadılarsa, yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Oyun indirme alanında faydalanabilecek web sitelerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.


"Torrent oyun indirme adresi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Torrent oyun indirme adresi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Torrent oyun indirme adresi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0