Tizen Tabanlı ilk Ekran Samsung'dan...
Tüketici ile etkileşime girmek isteyen markaların göz bebeği olacak Samsung P-Serisi, Tizen OS ve SSSP 4.0 desteğiyle birlikte şimdi çok daha kuvvetli. Karşınızda detaylar...

Samsung yönünden gelişimine büyük ciddiyet verilen Tizen OS’nin yaygınlaştırılması için de çalışmalar sürüyor. cenup Koreli firma şimdi de dünyanın gücünü Tizen OS’den piyasa ilk üst düzen ekranlarını tanıttı.

Samsung P-Serisi ekranlar

P-Serisi ekranlar yükseltilmiş 4. kuşak Samsung SMART Signage Platform (SSSP 4.0) özelliğinin de ilk temsilcileri olacak. Açık kaynaklı, performanslı ve kullanım kolaylığına sahip olmasıyla öne çıkan Tizen OS’yi kullanan P-Serisi ekranlar hem PHF (700nit parlaklık) hem de PMF (500 nit parlaklık - 32 inç ekran dışında) modeller sunuyor.

şirketin hali hazırda endüstri lideri olduğu görsel ekranlar konusunda, Tizen platformu ve SSSP ile çok daha öne çıkmasını sağlayacak olan P-Serisi ekranların çok aşırı daha yetenekli olduğunun altı çizilmekte. Daha hızlı ve çok aşırı yönlü içerik yönetim araçları ile donatılan ekranlar, meslek ortaklarının son kullanıcıların dikkatini çekmesinde aşırı daha etkili bir rol üstlenecek.

tizendisp02

epey bir ince olan ekranlardan PHF modelleri 43, 49 ve 55 inç; PMF modelleri ise 32, 43, 49 ve 55 inçlik seçeneklere sahipler. Samsung pratik kullanımları, daha iyi tepki süreleri ve hatasız içerik oynatmaları ile ekranların 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazır oldukları anlatım ediliyor. Bu arada bütün modellerin toz ve kire karşı dayanıklılığı ifade eden ıPX5 sertifikalı olduğunu belirtelim.

Samsung P-Serisi ekranların çıkış tarihsel ve fiyatı

Samsung P-Serisi ekranların çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili henüz bilgi verilmiyor.


"Tizen Tabanlı ilk Ekran Samsung'dan... konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Tizen Tabanlı ilk Ekran Samsung'dan... ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tizen Tabanlı ilk Ekran Samsung'dan... ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0