The Last of Us Part 2'den üzücü haber geldi
Naughty Dog The Game Awards 2018'de The Last of Us Part 2 ile alakalı yeni bir şey paylaşmayacaklarını duyurdu. İşte detaylar!

Naughty Dog, twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada, The Game Awards 2018'de The Last of Us Part II ile alakalı yeni bir şey paylaşmayacaklarını duyurdu. Ayrıca oldukca sıkı bir biçimde çalıştıklarını ve doğru vakit geldiğinde oyun hakkındaki daha çok şey tanıtmak için sabırsızlandıklarını da ekledi.


Bildiğiniz gibi 7 Aralık TSİ 04:30'da The Game Awards 2018 etkinliği başlayacak. Etkinlik öncesi hazırlıklar bütün hızıyla devam ederken haliyle oyuncular da etkinlikte hangi projeleri göreceğimizi merak ediyor. Naughty Dog haricinde CD Projekt Red ve Rocksteady stüdyoları da etkinliğe dahil olmayı düşünmüyor maalesef.


The Last of Us Part 2'den üzücü haber geldi!

We’re looking forward to celebrating a year of incredible games at #TheGameAwards this Thursday, however, we won’t have anything new to share from The Last of Us Part II. We’re hard at work and looking forward to revealing more when the time is right! Pic.Twitter.Com/6iP1AA8ncT
— Naughty Dog (@Naughty_Dog) 4 Aralık 2018
Bir olasılık Death Stranding ve Ghost of Tsushima yapımlarının yeni tanıtım videolarını ve çıkış tarihlerini öğrenme şansına erişebiliriz gelen sızıntılara nazaran. Yine de The Game Awards etkinliği için umutlu ve heyecanlıyız. Etkinlik dahilinde 10 yeni oyun duyurusu ve hali hazırda duyurulan planlar ile alakalı aktüel bilgiler bizleri bekliyor olacak.

The Game Awards 2018 etkinliği YouTube üstünden canlı olarak izlenebilecek. Buna ayrıca etkinlik dahilinde duyurulan tüm projeleri ve detayları lahza be an sizlere aktarıyor olacağız sitemiz üzerinden. Takipte kalın! - Ünsal Sarıtoprak

Kaynak: Teknolojioku


"The Last of Us Part 2'den üzücü haber geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere The Last of Us Part 2'den üzücü haber geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Last of Us Part 2'den üzücü haber geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0