Tesla Model S, Zero to 60 Designs tarafından baştan yaratıldı!
Tesla Model S‘in üretim versiyonunu bir kenara bırakın. Zira Zero To 60 Designs adlı bir firma, Model S’i oldukça sportif bir görünüme kavuşturdu.

Tesla Model S’in sportif kardeşi: Zero TS
Firmanın elinden çıkan Zero TS adlı bu yeni otomobil, Tesla Model S’in tasavvur detaylarını zarif eğrilere ve yumuşak kenarlara dönüştürmüş. Aracın yüzü ve yeniden şekillendirilmiş geri bölümü da karbon fiber detaylara sahip olmuş.

Zero-to-60-Tesla-Model-312

Zero TS, siyah HRE jantlarını ve Nexen Nfera lastiklerini taşımakta. Araçta ek olarak daha iyi bir frenaj sağlamaya yardımcı olacak özel tasarım Brembo frenler de mevcut.

İç mekanda ise Avrupa’da üretilmiş al, yumuşak ten kaplamalar var. Zero, iç mekanın Solar Gard’ın LX serisi ürünleri ile korunduğunu söylese de o derilerin üstüne kahve dökmeyi kimse istemez.

Firmanın yaptığı açıklamaya göre bu güncelleme kiti altı,500 dolarlık bir fiyata haiz.


"Tesla Model S, Zero to 60 Designs tarafından baştan yaratıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Tesla Model S, Zero to 60 Designs tarafından baştan yaratıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tesla Model S, Zero to 60 Designs tarafından baştan yaratıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0