Telefonunuz İçin En Güzel Uygulamalar Bir Araya Getirildi
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar, mağazalarındaki uygulamaların fazlalığı ile telefon kullanıcılarının dikkatini çekmektedir.

 Android mağazasının bu kadar dolu olmasında firmalar kadar bağımsız geliştiricilerin de rolü büyüktür. İlgi bu kadar fazla olduğu sürece mağazaya her gün pek çok uygulama ve oyun katılmaktadır. Yeni çıkan bütün uygulamaları tek tek takip etmek zor olacağından biz bu görevi sizin için üstlendik. apk oyunlar kategorimizde yeni çıkan oyunlardan en son güncellenenlere kadar detaylı bir takip yapabilirsiniz. İlginizi çeken oyunları indir butonuna basarak tekrar mağazadan arama yapmaya gerek kalmadan indirebilirsiniz. Oyunların kaç kişi tarafından oynandığını yine sitemiz üzerinden görerek, en çok oynanan oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Editörlerimiz de kendi beğenilerini sizinle paylaşmaktadır. Onların seçtikleri oyunları da inceleyerek yeni oyunlar keşfedebilirsiniz.

oyun indirmede olduğu gibi diğer uygulamalar için de sitemizi kullanabilirsiniz. Telefonunuzdan daha iyi verim almanızı sağlayacak onlarca uygulama, uygulamalar başlığı altında sizlere sunulmuştur. Aklınıza gelebilecek bütün kategorilerde uygulamaları telefonunuza yükleyebilirsiniz. Basit bir resim çizme uygulamasından fotoğraf düzenleme uygulamalarına kadar çeşit bulabilirsiniz. Kişiselleştirme uygulamaları ile telefonunuzu tarzınızı yansıtacak şekilde, dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Birbirinden güzel zil sesleri ile farkınızı her telefon çalışında belli edebilirsiniz. En sevdiğiniz müzikleri zil sesi olarak telefonunuza indirebilirsiniz. İnsanların en çok hangi uygulamaları kullandığını da yine sitemiz üzerindeki indirilme sayılarından öğrenebilirsiniz. Uygulamalara puan vererek diğer ziyaretçilerin uygulamalar hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Telefonda film izlemek oldukça pratiktir ancak her zaman internetiniz buna elverişli olmayabilir. Filmin ortasında kaybedilen bir ağ bütün hevesinizi kaçırabilir. Bu soruna bir dur diyerek sitemize her türden filmleri eklemiş bulunmaktayız. Son dönemlerin en çok izlenen filmlerinden, klasikleşmiş eski filmlere kadar geniş bir yelpazeye sahibiz. Hoşunuza giden filmleri telefonunuza indirerek istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Donma ya da görüntü kalitesi derdi olmadan rahatça telefondan film izleme keyfine varın. Film severler kadar kitapseverler içinde elimizde güzel şeyler mevcuttur. Kitaplara para yetiştiremeyen kitap kurtları, sitemizdeki kitapları telefonlarına ücretsiz bir şekilde indirerek okuyabilirler. apk indirerek sitemize daha rahat bir erişim sağlayabilirsiniz. Herkesin ilgisine göre uygulamaları derledik, topladık, önünüze getirdik. Size de tadını çıkarmak kalıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları