Sunucu kiralama tercihinde Kurumsal IT
İş istasyonu kiralama kurumlar tarafından en çok tercih edilen sunucu çözümlerinden biridir. Sunucular maliyeti oldukça yüksek yapılardır.

İş istasyonu kiralama kurumlar tarafından en çok tercih edilen sunucu çözümlerinden biridir. Sunucular maliyeti oldukça yüksek yapılardır. Bu sebeple, kurumun maliye alanında zorlanma yaratmamak için en mantıklı tercih kiralama olmaktadır. Sunucu kiralamanın bir diğer avantajı da, server kiralama sistemlerinde sunucu bakımı ve onarım maliyetleri de verilen bütçenin içindedir. Bundan dolayı server hakkında yeterli bilgisi olmayan ya da kullanım açısından desteğe ihtiyaç duyan kişiler için server kiralama hizmetleri en sağlıklısı olur. Kurumsal IT güvencesi ile ihtiyaç duyduğunuz serverları sistemimiz üzerinden kiralayabilirsiniz. Bakım ve destek hizmetleri de alabileceğiniz Kurumsal IT firmamız sayesinde sunucu maliyetlerini azaltarak, daha güvenilir bir çalışma ortamı da yaratırsınız.

Sunucu Kiralama

Sunucu kiralama özellikle yüksek trafiğe sahip olan web siteleri ya da online olarak çalışan ve 7/24 kesintisiz hizmet vermesi gereken uygulamalar için en avantajlı çözümlerden biridir. Sunucu satın almak; her zaman firma ya da şahıslar için ekonomik olarak mümkün olmayabilir. Özel ortam sağlama koşullarına da ihtiyaç duyan sunucular için yeterli maddi ve alan imkanı olmayan kişiler, sunucu kiralayabilir. Server kiralama hizmetlerinde kişiler yalnızca aylık olarak belirlenmiş kira bedelini öder. Bu bedel ile beraber yalnızca sunucu hizmetlerinden değil; kullanıcı desteği, server bakımı ve onarım ihtiyaçlarından da yararlanır.

Hpe Server

Hpe server sunucu ihtiyaçları için en kaliteli markalardan biridir. Kapasite ve donanım özellikleri sayesinde kesintisiz hizmeti, en hızlı vermeyi sağlayan Hpe server ihtiyacınızı Kurumsal IT güvencesi ile kiralayabilirsiniz. Üst düzey sunucu performansı alacağınız Hpe server sistemleri ile site ya da uygulamanız için iyileştirme çalışmalarında da bir üst seviyeye geçebilirsiniz. Kurumsal IT olarak server kiralama çözümlerimiz ise dilediğiniz kapasite ve donanımda sunucu ihtiyaçlarınızı en uygun ve güvenilir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Donanım arızalarını da yenileme hizmeti sunduğumuz bu ayrıcalıklardan en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Yedekli network altyapılarımız sayesinde uzun süreli işleriniz kesinti ya da gecikme gibi olumsuz durumlarla karşılaşmaz. Tam kontrol sağlayabileceğiniz hizmetlerimiz aracılığı ile dilediğiniz zaman sunucu yönetimi desteği de alabilirsiniz. Özellikle sunucu anlamında yeterli teknik donanıma sahip olmayan müşterilerimiz için destek uzmanlarımız tarafından sunucu yapılandırma ve yönetimindeki temel konularda yardım ve destek de sağlıyoruz. Kurumsal IT aracılığı ile kiralayacağınız server sistemleri ile mail hesaplarınızı kontrol altında tutabilir, sınırsız ve özgür şekilde web sitenizi sunucunuzda yayınlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra dosya ve depolama alanlarından faydalanabilir ve yedekleme sistemi sayesinde verilerinizi her zaman güvende tutabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları