Sulu Vantilatör
Yazın sıcak aylarda ne dışarıda nefes almak mümkün oluyor ne de içeride rahat etmek mümkün.

 Son zamanların teknoloji ürünü olan sulu vantilatör de insanlara dışarıda serin havayı bulma şansını veriyor. Sulu vantilatörler şebeke suyu ya da depo suyundan elde ettiği enerji ile dışarıya su püskürterek belirli bir alanı serinletmek için kullanılır. Vantilatörden çıkan su damlacıkları sıcak havayı gördüğü zaman buharlaşır ve yerde bir damla su görmek mümkün değildir.

Bu tür vantilatörü kullanırken dikkat etmek gereken şey ürünün elektrikten uzak tutulmasıdır. Sulu vantilatör kısa devre yaparak beklenmedik bir elektrik yangınına sebebiyet verebilir. Eğer dış mekânlarda kullanılırsa hiçbir şekilde su birikintisi yaşanmaz fakat kapalı ortamlarda kullanılırsa su birikintisi gerçekleşebilir.

Sulu Vantilatör Avantajlı mı?

Sulu vantilatör kullanmak diğer vantilatör türlerine göre daha avantajlıdır. Açık alanda rahatlıkla kullanıldığı için ve elektrikten tasarruf sağladığı için ekstra rahatlık sağlar. Sizler de işletmenizde ya da evinizde sulu vantilatör kullanmak istiyorsanız https://www.ufotr.com/sulu-vantilator sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları