Sultangazi Paintball'ın İdeal Adresi
Daha önce Paintball oynamış mıydınız? Arkadaşlarınız ile son derece eğlenceli bir hafta sonu geçirebilir ve dilediğiniz gibi keyif alabilirsiniz. Biliyorsunuz; paintball silah ve boya topları ile iki takım halinde oynanmaktadır.

Son derece keyif veren bir aktivitedir. Özellikle son yıllarda dünyada çılgınlık haline gelmiş, uluslararası turnuvalar düzenlenmiştir. Profesyonel sporcular yetişmiş ve gerçekten farklı bir konuma taşınmıştır. Peki ama siz de dilediğiniz gibi paintball oynamak için ne yapabilirsiniz? Eğer Sultangazi paintball adresi arıyorsanız, bundan sonra Avrasya sizin için doğru bir tercih olabilir. İstanbul’un ve Türkiye’nin en iyi adreslerinin başında gelmektedir. Gerçekten de beklentileri karşılayabilecek bir yapıya sahiptir.

Sultangazi Paintball Nerede?

Bulunduğunuz yer Sultangazi mi? Siz de paintball Sultangazi için bir adres arıyorsanız, bundan sonra Avrasya Paintball’ı tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde öne çıkmayı başarmış bir adres olmuştur. Gerçekten bu alanda en iyi şekilde hizmet verenlerden biri olmuştur. Tam anlamıyla beklediğinizden fazlasına ulaşmanızı sağlayacaktır. Burada fiyatların uygun olduğunu ve cep yakmadığını söylemeliyiz. Kesinlikle 100 ve katları boya toplarını oldukça ucuza alacak ve oynayacaksınız. Parkuru devasa boyutlara sahiptir. Oldukça harika tasarlandığını ve oyun keyfine keyif kattığını söylemeliyiz. Ulaşımının da kolay olması, kesinlikle burayı tercih edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Siz de bundan sonra arkadaşlarınızı yanınıza alabilir ve onlarla harika bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Avrasya Paintball Türkiye’nin En İyisi

Bu alanda sadece İstanbul’un değil, aynı zamanda Türkiye’nin de en iyilerinden biri olarak görülen Avrasya Paintball, bundan böyle tercih edebileceğiniz en kaliteli adreslerden biri olacaktır. Göreceksiniz ki buradaki parkuru son derece beğeneceksiniz. Ayrıca bilmelisiniz ki sizlere ücretsiz olarak istediğiniz silah, kask, koruyucu ceket ve eldiven verilecektir. Bu arada yaş sınırının 14 olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. 13 yaşında ve daha altında olanlar kesinlikle velileri olmadan oynayamamaktadırlar. Oyunun kurallarının bulunduğunu, takım halinde oynandığını da unutmamalısınız. Siz de Sultangazi’den özel aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Eğer detaylı alternatif yol tariflerini merak ediyorsanız hemen şimdi bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Burada aradıklarınızı bulacaksınız.

Kaynak: https://www.avrasyapaintball.com/sultangazi-paintball/

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları