Su Yolu Choker
Kadınlar için kolye en çok tercih edilen aksesuarlardan bir tanesidir.

Tamamlayıcı parça olarak özellikle V yaka bluzlar ile tercih edilirler. Su yolu choker boyunda çok estetik duran bir kolyedir. Kadınların en çok tercih ettiği model olarak çok dikkat çekmektedir. Genellikle uygun fiyatları ile de kadınların kalbini çalmaya devam ediyor. Seçeceğiniz bu kolye modelinin kıyafetinizle ve tarzınızla uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz.  

u yolu chokerlar üçlü, ikili ve tek zincir şeklinde olabilir. Bu kullanıcının seçimine bağlı değişiklik göstermektedir. Kolyenizin boyunu tam boğaz hizanızda ya da daha uzun şekilde kullanabilirsiniz. Genellikle asil ve güçlü bir imaj veren kolyeler her daim şık durmayı başarıyor. 

Gümüş ve Altın Su Yolu Choker 

Choker kolyeler çok büyük bir ailedir. Birden fazla ip ve zincir türünden kullanılabilir. Daha genç yaşlarda deri ve kumaş ip olarak tercih edilen bu kolyeler ileriki zamanlarda yerini altın ve gümüşe bırakır. Su yolu choker kolyeler de en çok aranan özellik kolyenin kalınlığı ve materyalidir. Bazı kadınlar gümüş, altın ve beyaz altın seçeneklerini değerlendirdiler. Ancak bu kolye modellerinin taşlı olması oldukça parlak bir görüntü sunuyor.  

Yani gümüş ya da altın kaplama seçenekleri ile daha düşük maliyette kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri krem, parfüm ve alkol gibi kimyasallarla temas etmesinden kaçınılmalıdır. Bu tasarımları kullanırken tarzınızla uyumlu olmasına ve giyeceğiniz kıyafetinizi tamamlamasına dikkat etrmelisiniz. 

Su Yolu Choker Nasıl Kullanılır? 

Kolyeler genellikle elbise seçimlerine göre tercih edilmelidir. Spor ve günlük kıyafetler tercih ettiğinizde choker kolyeler fazla gösterişli olabilir. Daha klasik bir giyim tarzı ile hem gündelik hem de şık bir hava yakaladığınızda su yolu choker kolyeler ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. V yaka ve omzu açık bluzlar, gece elbiseleri ve günlük dar elbiseler ile oldukça kombinlenebilir bir parçadır.  

Kolyenizi seçerken kesinlikle boyun ölçülerinize uygun olmalıdır. Satın aldığınız kolyenin tam boyun hizanızda olmasına ve boynunuza oturmasına dikkat etmelisiniz. Kolye modellerini inceleyerek uygun olan modeli seçmek için https://www.myprecious.com.tr/klasik-su-yolu-choker-kolye sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları