Star Control: Origins Fragmanı ve Detayları Açıklandı
1990’lı yılların klasik oyunları arasında yer alan Star Control, aksiyonu RPG öğeleriyle harmanlayan bir bilim-kurgu oyunuydu.

 

Oyun, uzaya çıkan insanların diğer uygarlıklarla karşılaşmasını konu alıyordu.Kullanıcılar tarafından sevilen oyun zaman içinde seriye dönüşmüştü.Star Control isim haklarını Atari’den satın alan Stardock, yeni bir oyun yapmak için bir alt stüdyo kurmuştu. Stardock en sonunda oyunun erken erişime açıldığını duyurdu.

 

Founder’s Edition sürüm : 35 $

Founder’s Limited Edition : 100$

 

2017 yılında çıkacak olan oyununun konusu ise kısaca şöyle:

 

İlk oyundan da öncesini konu alıyor. 2086 yılında başlayan olaylar, Güneş Sistemi içinden gelen bir yardım çağrısını alan insanların harekete geçmesiyle gelişiyor. Dünyayı korumak için Star Control girişimini başlatan insanlık, ilk FTL gemisini yaparak yıldızlara açılıyor. Ve kendini insanlık tarihinden daha eski uygarlıkların savaşlarının ortasında buluyor.

 


"Star Control: Origins Fragmanı ve Detayları Açıklandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Star Control: Origins Fragmanı ve Detayları Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Star Control: Origins Fragmanı ve Detayları Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0