Spotify Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da!
Spotify, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgeleri’nde bulunan 13 ülkede* faaliyete başlayarak, global ayak izini toplamda 78 pazara taşıyor.

Spotify, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgeleri’nde bulunan 13 ülkede* faaliyete başlayarak, global ayak izini toplamda 78 pazara taşıyor.


%100 Arap kullanıcı deneyimi ile MENA Bölgesi’nde hizmetlerine süregelen Spotify, müzikseverlere en popüler mahalli ve internasyonal müziklerin yanı dizi Today’s Top Arabic Hits, Oriental Chill Vibes ve Arabic EDM benzer biçimde mahalli şekilde düzenlenmiş bir dizi çalma listesinin zenginliğini de sunuyor. Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da kullanıcılar, Spotify Free ile müziğin tadını çıkarabilecekleri gibi Spotify Premium üyeliği yardımıyla üst seviye bir Spotify deneyimi de yaşayabilecek.


Spotify Pazarlardan Sorumlu Global Başkan Cecilia Qvist mevzuyla ilgili olarak şunları söylemiş oldu: “Spotify’ın bugünden itibaren Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da kullanıcıların erişimine hazır olmasından oldukca heyecanlıyım. Spotify, her moda ve her ana uygun lokal olarak düzenlenmiş düzinelerce çalma sıralaması ve hem free hem Premium kullanıcılarının hizmetine sunduğu milyonlarca şarkı kataloğuna erişim imkanı ile %100 Arap kullanıcı deneyimi sunarak faaliyete başlıyor. Müzikseverler ek olarak, ilk günden itibaren, onların hem lokal hem internasyonal sanatçılara ilişik yeni müzikleri basitçe keşfetmelerini ve paylaşmalarını sağlayacak Spotify’ın kişiselleştirilmiş müzik önerilerinin de tadını çıkarak.”


Bugün ayrıca, Global Cultures initiative (Global Kültür İnisiyatifi)’in bir parçası olan Spotify Arab Hub’ın da çok yakın zamanda lanse edilen Latin Hub ve Afro Hub’ı takiben hayata geçmiş olduğu gün. Arab Hub, bu müziği sevenler için dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar Arap müziğin Spotify’daki merkezi niteliğinde olacak.


*Yeni pazarlar: Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Katar, Bahreyn, Cezayir, Fas, Tunus, Ürdün, Lübnan, Filistin Toprakları ve Mısır.


"Spotify Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Spotify Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0