Spotify Apple Watch uygulaması sonunda yayınlandı!
En büyük çevrimiçi müzik servisi olan ve gün geçtikçe büyüyen Spotify’ın en fazlaca eleştirildiği konulardan birisi, Apple Watch’a özel bir uygulamasının olmaması. Zira, akıllı saat kullanıcıları telefonlara bağımlı kalmak istemiyor. Bu mevzuda uzun süredir bir çalışma yürüten Spotify Apple Watch için geliştirdiği bağımsız uygulamayı bugün resmi şekilde yayınladı.

Spotify Apple Watch uygulaması bundan böyle resmi!
Apple Watch kullanıcıları bundan böyle Spotify uygulamasını zeki saatlerine indirebilirler. Şu anda sadece çalan müziği durdurmak veya geri başlatmak benzer biçimde fazlaca basit kontroller yapılabiliyor. Bunun haricinde ise kullanıcılar oynatma listesine de erişerek, severek dinlediği parçaları parlak zeka saatleri üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilecekler.

Fakat şunu da belirtmemiz gerekiyor ki, yayınlanan laf mevzusu tatbik ile beraber şimdilik Apple Muzik’de bulunduğu gibi kullanıcılar hücresel veri ile müzik dinlenemiyor.

Ayrıca Apple’ın parlak zeka saati için fazlaca önemli olan bu uygulamanın, çevrimdışı desteği sunup sunmayacağı en fazlaca merak edilen konular içinde.

Zira, çevrimdışı desteği olursa kullanıcılar müzikleri doğrudan akıllı saatlerine indirerek istedikleri zaman dinleyebilecek. Tüm bunların yanı sıra, Spotify’ın geçtiğimiz günlerde Wear OS işletim sistemi için geliştirdiği müstakil uygulamasını duyurduğunu hatırlatmak isteriz.

Eğer sizde Apple parlak zeka saatinize popüler müzik platformu uygulamasını indirmek istiyorsanız, wacthOS sürümünüzün aktüel olması gerekiyor. Daha sonrasında ise Apple Store üstünde resmi olarak yayınlanan uygulamayı rahatlıkla indirebilirsiniz. Peki siz yaşanılan bu gelişme hakkındaki ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları