Söylenti: Galaxy S8, Bluetooth 5.0 özellikli ilk akıllı telefon olabilir
Galaxy S8'in pek çok ilke sahip bir akıllı telefon olacağı görünüyor. Yakışıklı, optik parmak izi tanıma özelliğine sahip ilk akıllı telefon olma ihtimalini taşıyor ve Galaxy S8'in Bluetooth 5.0 ile birlikte gelen ilk akıllı telefon olabileceğini duyduk.

Bluetooth 5.0, Bluetooth Özel İlgi Grubu tarafından geçtiğimiz hafta çekirdek şartnamenin son hali olarak resmen kabul edildi. Bluetooth 5.0 daha hızlı, daha uzun menzilli ve daha geniş yayın mesajı kapasitesi vaat ediyor. Ayrıca, diğer kablosuz teknolojilerle birlikte geliştirilmiş birlikte işlerlik ve birliktelik sağlar. Bluetooth SIG, Bluetooth 4.0'a kıyasla en son standardın dört kat, iki kat hız ve sekiz yayın mesaj kapasitesine sahip olduğunu söylüyor. Grup, Bluetooth 5.0'a sahip cihazların "iki ila altı ay içinde" ulaşmasını bekliyor.

Samsung, Bluetooth Özel İlgi Grubu üyelerinden biri ve onun yaklaşmakta olan amiral gemisidir - Galaxy S8 - şüphesiz 2017 yılının en büyük akıllı telefonlarından biri olacak. Galaxy S8'in özelliklerini taşıyan ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyor. Yeni Bluetooth standardı.


"Söylenti: Galaxy S8, Bluetooth 5.0 özellikli ilk akıllı telefon olabilir konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Söylenti: Galaxy S8, Bluetooth 5.0 özellikli ilk akıllı telefon olabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Söylenti: Galaxy S8, Bluetooth 5.0 özellikli ilk akıllı telefon olabilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0