Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapan Kişileri Emniyet'e Şikayet Edin!
Vodafone Arena yakınlarında yapılan hain saldırı üzerine sosyal medya platformlarında terörü destekleyen paylaşımlarda bulunan kişileri emniyet genel müdürlüğüne şikayet edin.

10.12.2016 akşam 22:30'da gerçekleşen hain saldırıda birçok insanımız hayatını kaybetti ve birçoğuda yaralandı.Bu saldırıyı fırsat bilerek halkımızı ayaklandırmaya çalışan, terör örgütünü destekleyici paylaşımlarda bulunan kişileri aşağıdaki emniyet genel müdürlüğüne ait adreslere bildirmeniz önemle rica olunur.

 

8a37d99265e9232fcb90fc15b4483345c4796a23

 

Yaptığınız ihbarlarda kimliğinizin gizli tutulcağınıda belirten duyuruda terörle mücadele konusunda halkımızın desteğininde çok faydalı olucağı belirtildi.Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır.

 

siber@egm.gov.tr,siber.onleme.arastirma@egm.gov.tr, siber.ankara@egm.gov.tr ve siber.istanbul@egm.gov.tradreslerini kullanrak Emniyet Genel Müdürlüğü'ne şikayet edebilirsiniz.


"Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapan Kişileri Emniyet'e Şikayet Edin! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapan Kişileri Emniyet'e Şikayet Edin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapan Kişileri Emniyet'e Şikayet Edin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0