Sosyal Medya Yönetimi Size Ne Avantaj Sağlar?
Günümüzde sosyal medya ortamları,hem kişisel olarak hem de kurumsal olarak herkesin fikirlerini sunduğu, yaşamlarını ve hizmetlerini paylaşabileceği bir alan haline gelmiştir.

Sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımlar, tanınan veya tanımayan binlerce insana ulaşma noktasında en hızlı ve geçerli yöntemlerden birini oluşturmaktadır. Bu nedenle sosyal medya ortamlarında sahip olduğunuz hesapları düzenli bir şekilde yöneterek daha etkili bir tanıtım sağlayabilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirmek için çok daha pratik ve tek bir sistem üzerinden tüm sosyal medya hesaplarını yönetebilme amacıyla Fixerkit sistemini kullanabilirsiniz. Sistem sayesinde sosyal medya yönetimi gerçekleştirmek için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemini sağladıktan sonra sitemiz üzerinden tüm sosyal medya hesaplarınızda istediğiniz gibi paylaşımlar yapabilir ve bu paylaşımları düzenleyebilirsiniz. Sağlamış olduğumuz çalışma sistemi ile birlikte tek çatı altında bir araya getirdiğiniz sosyal medya hesaplarınızda istediğiniz çözümü oluşturabilirsiniz.

Zaman tasarrufu ve daha aktif bir sosyal medya kullanımı için bu sistem yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Sosyal Medya hesap Yönetimi Sitemiz üzerinden üyelik gerçekleştirdikten sonra ilk 7 gün ücretsiz bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu kullanım sırasında önemli bir avantaj olarak RSS,yani web service API üzerinden otomatik bir şekilde paylaşım gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Herhangi biri yazılımsal bilgiye sahip olmasanızda kendi web sitenizde yayınlamış olduğunuz içeriği 15 dakika gibi bir kısa süre içerisinde tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşma imkanına sahipsiniz. Sitemizde üyelik gerçekleştirdikten sonra üyelik sayfanız üzerinde sahip olduğunuz tüm sosyal medya hesaplarını sitemize tanımlayabilirsiniz. Bu sayede tek bir tıkla sosyal medya yönetimi gerçekleştirerek tüm hesaplarınızda aynı paylaşımı gerçekleştirebilir ve ilerleyen zamanlarda mesajlarınızı ya da paylaşımlarınızı değiştirebilir veya silebilirsiniz.

Tamamen yasal bir şekilde tüm sosyal medya ortamlarının kurallarına uygun olarak verilen bu hizmetlerde herhangi bir güvenlik sıkıntısı yaşamadan işlem yapabilirsiniz. Sistem üzerinde yaptığınız çalışmalar tamamen bilginiz dahilinde gerçekleştirilmektedir. Sosyal Medya Yönetimi İçin Pratik Çalışma Mantığı Dünyada birçok ülkede sosyal media manager ismi ile verilmiş olan bu hizmet, ülkemizde firmamız tarafından sosyal medya yönetimi adı altında sunulmaktadır. Çalışma mantığımızda pratik bir yöntem sağlamak için öncelikle RSS ve XML adresinizden aldığınız verileri işlemek için sitemize bu bilgileri girebilirsiniz.

Sistemimiz sayesinde sosyal medya hesaplarınızda tüm paylaşımların aynı anda yapılması ve aynı şekilde yapılması için Twitter, Instagram, Facebook, Pinterest,Tumblr ve Linkedin gibi birçok sosyal medya ortamında işlem yapabilirsiniz. Örneğin, Facebook'taki kişisel sayfanız veya gruplarınızı, Twitter'da kişisel sayfanızı veya Pinterest’te kişisel sayfanızı tek bir çatı altında toplayarak bu sistem sayesinde aynı anda yönetebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz bir içeriğin kısa bir süre içinde tüm bu hesaplarda paylaşılması ile tahmin ettiğinizden daha büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Proje Sitesi : https://fixerkit.com/tr


"Sosyal Medya Yönetimi Size Ne Avantaj Sağlar? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sosyal Medya Yönetimi Size Ne Avantaj Sağlar? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Medya Yönetimi Size Ne Avantaj Sağlar? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0