Sosyal Medya Siteleri Neden Açılmıyor? İnternet Neden Yavaş! 04.11.2016
Bugün internet çok yavaşladı sebebi ne? Telefonlarda internet çok yavaş. Telefonda internet yavaş. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Turknet, Superonline ve Doping.

Facebook, Twittter ve WhatsApp' a erişim bulunmamakta. internette yavaş çalışıyor. Bunun nedeni Selahattin Demirtaş, Diyarbakır' da gözaltına alınması. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı meselesinde gözaltı kararı aldı.

Bugün internet neden yavaş 04.11.2016

Bugun_internet_neden_yavaY_04.11.2016

İlk sıkıntı Demirtaş' ın Twitter' da yaptığı paylaşımın arkasından geldi. Devlet bazı sosyal paylaşım sitelerine erişimi engelledi. Tabi doğal olarakta internet yavaşladı. Peki gerekli mi bu yasaklama? Bence gerekli. Son senelerde bilhassa sosyal medyanın nasıl bir güç olduğunu hepimiz gördük. Bu güçler ülkemize zarar verilecek hamleler yapılabileceğinden natürel şekilde devlette önlemini almaktadır. Varsın kısa bir sürede Facebook ve Twitter erişimi olmasın.

İnternet yavaşlığı için çözüm öneri

İnternet yavaşlığı ve Facebook / Twitter erişim problemi için çözüm: Bu problem geçici olduğundan beklemeniz daha iyi olur. fakat giriş için genel şekilde DNS adresleri ve VPN programı kullanılıyor. ikaz şekilde bilinmeyen DNS adresleri yahut VPN programları, sisteminize ziyan verebilir. kimi virüs bulaştığı görülebilmekte.


"Sosyal Medya Siteleri Neden Açılmıyor? İnternet Neden Yavaş! 04.11.2016 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sosyal Medya Siteleri Neden Açılmıyor? İnternet Neden Yavaş! 04.11.2016 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Medya Siteleri Neden Açılmıyor? İnternet Neden Yavaş! 04.11.2016 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0