Sosyal Medya Siteleri Neden Açılmıyor? İnternet Neden Yavaş! 04.11.2016

Sosyal Medya Siteleri Neden Açılmıyor? İnternet Neden Yavaş! 04.11.2016
Bugün internet çok yavaşladı sebebi ne? Telefonlarda internet çok yavaş. Telefonda internet yavaş. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Turknet, Superonline ve Doping.

Facebook, Twittter ve WhatsApp' a erişim bulunmamakta. internette yavaş çalışıyor. Bunun nedeni Selahattin Demirtaş, Diyarbakır' da gözaltına alınması. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı meselesinde gözaltı kararı aldı.

Bugün internet neden yavaş 04.11.2016

Bugun_internet_neden_yavaY_04.11.2016

İlk sıkıntı Demirtaş' ın Twitter' da yaptığı paylaşımın arkasından geldi. Devlet bazı sosyal paylaşım sitelerine erişimi engelledi. Tabi doğal olarakta internet yavaşladı. Peki gerekli mi bu yasaklama? Bence gerekli. Son senelerde bilhassa sosyal medyanın nasıl bir güç olduğunu hepimiz gördük. Bu güçler ülkemize zarar verilecek hamleler yapılabileceğinden natürel şekilde devlette önlemini almaktadır. Varsın kısa bir sürede Facebook ve Twitter erişimi olmasın.

İnternet yavaşlığı için çözüm öneri

İnternet yavaşlığı ve Facebook / Twitter erişim problemi için çözüm: Bu problem geçici olduğundan beklemeniz daha iyi olur. fakat giriş için genel şekilde DNS adresleri ve VPN programı kullanılıyor. ikaz şekilde bilinmeyen DNS adresleri yahut VPN programları, sisteminize ziyan verebilir. kimi virüs bulaştığı görülebilmekte.

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder

  • Sanalyer Okuru Linked
    Böylesine sade ve güzel bir dille anlatmanız çok hoş. Sanalyer ekibine teşekkürlerimi sunuyor ve kolay gelsin dileklerimi yolluyorum :)