Sosyal Geek Nedir? Sosyal Medyanın En Geek Sitesi..
Sosyal medyayı en iyi şekilde bir araya getirerek eğlenceli bir şekilde bir araya toplayan sosyal geek içerikleri boğazınızda düğümlenecek..

Bilgisayar başında uykusuz geçirdiğimiz günler hepimizin başına gelmiştir. Uyumamızın sebepleri farklı olsada ortak noktamız internet, internette istemediğimiz kadar eğlenceli videolar, bilgilendirici videolar bir çok içerik bulabilirsiniz.

Sizlere bu içerikleri eğlenceli bir şekilde sunan bir siteyi gösteriyorum -> -> Sosyal Geek geçiyor...

Sosyal Geek neden sanalyer'e benziyor hacı?

Çünkü oda bir RadKod projesi dostum..

Sosyal Geek'te neler paylaşılıyor?

Sosyal Geek'te insanların daha kolay anlamasını sağladığımız kısa ve öz içerikler paylaşıyoruz. İnsanlar görsel olarak algılaması daha iyi olduğu için Sosyal Geek insanlar için gereken herşeyi sağlıyor..

E.. sanalyer var Sosyal Geek nerden çıktı?

sanalyer genel olarak teknoloji ile ilgili içerikler yayınladığımız için herkese uymuyor, teknoloji nedir? diyenlerle karşılaşıyoruz.. Bu yüzden Sosyal Geek insanlara her yönden hitap ettiği için kullanıcılar Sosyal Geek'i daha çok sevecek..

Sosyal Geek'in herhangi bir sektörü yoktur. Fakat sektörü yok diyede herşey paylaşılmıyor.. Şunedio, bunedio, sanaldio, gibi siteler gibi pornografig içeriklerle prim yapmaz.

Bu yüzden Sosyal Geek, Bilimsel, Teknolojik, Sanatsal, Sosyal, Fantastik Şeyler ve Gündemi en iyi şekilde anlatır..

Geek Nedir?

Sıradan insanlar, sıradan insanlardır. Geekler ise;

Bilim uğruna en baba deneyleri yapar.

Teknolojiyi piksel piksel takip eder.

– Sanatçı bir ruha sahiptir.

– Sosyal hayatı sosyal ağlarda sever.

Fantastik film karakteri kılığında gezebilecek kadar fanatiktir.

– Vazgeçemediği bir şeyler vardır.

Aşırı severler.

Ama neredeyse kimse sizi anlamaz! Hayat anlayışınıza, tarzınıza karşı gelirler. Yolda yürürken en şaşkın bakışlara maruz kalabilirsiniz. Sizde bu kısa tanımda kendinize yer bulabiliyorsanız, evet sizde bir “geek”siniz!

Artık sizde bir Sosyal Geek'cisiniz.

sosyalgeek.com


"Sosyal Geek Nedir? Sosyal Medyanın En Geek Sitesi.. konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sosyal Geek Nedir? Sosyal Medyanın En Geek Sitesi.. ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Geek Nedir? Sosyal Medyanın En Geek Sitesi.. ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0