Sony Xperia XZ3 bataryası hayal kırıklığı!
30 Ağustos tarihinde IFA 2018 etkinliğinde tanıtılması beklenilen Sony Xperia XZ3 özellikleri hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Öte taraftan, Sony Xperia XZ3 bataryası kullanıcıların tepkisini çekecek gibi gözüküyor.

Xperia XZ3 için alınan Brezilya sertifikası ile cihazın batarya kapasitesi de gün ışığına çıktı. Ortaya çıkan düşük batarya kapasitesi ise oldukça çok kullanıcıyı üzecek cinsten. H-9461 ve H-9463 model numaraları ile iki değişik versiyonunun geleceği gözüken parlak zeka telefonun sadece üç,060 mAh kapasiteli bir batarya ile geleceği görülüyor. Bu kapasite var Sony Xperia XZ2 ile kıyaslandığında 120 mAh daha düşük. Haliyle bu konum batarya süresi anlamında kafalarda sual işareti yaratıyor.

Sony Xperia XZ3 özellikleri için beklentileri de isterseniz hatırlayalım. Qualcomm Snapdragon 845 mobil platformu kullanan akıllı telefon, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunacak. Çift değil tek lensli arka kamera ise firmanın yeni 48 Megapiksel sensörü ile istikbal. Cihazın kutudan Android 9 Pie ile birlikte çıkma ihtimali de çok yüksek.

30 Ağustos tarihindeki duyuru sonrasında Sony Xperia XZ3 çıkış tarihi için Eylül ayı beklentisi yüksek. Bakalım Xperia XZ3 akıllı telefon beklenen ilgiyi görecek mt.?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları