Son Sürüm Program Oyun ve Mobil Uygulama İndirme Sitesi
Oyun tutkunlarına hükmedecek nitelikte bir apk indir platformu arıyorsanız, tam size göre! Popüler oyunları ve oyunların hilelerini kullanmanıza olanak sağlayan sitemiz ile günlük oyun dozunuzu tam anlamıyla almış olacaksınız.

iosAPKindir sitesinde sadece mobil uygulamalar değil bilgisayar programları gibi birçok alternatif uygulama barındırmaktadır.

Yasin, Abdussamed sesinden telefon ve bilgisayarlarınızda dinleyebileceğniz Mp3 formatında Yasin-i Şerif suresi. Bilgisayarınızda veya diğer MP3 oynatıcı cihazlarınızda Yasin dinleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda veya diğer MP3 oynatıcı Android ve iOS cihazlarınızda Yasini-Şerif dinleyebilirsiniz. Peygamber efendimiz (s.a.v.) buyurdular ki: "Yasin suresi'ni çok okuyunuz. Çünkü onda birçok hususiyet vardır." Yasin indir ve dinle.

Bunun yanısıra oyun tutkunlarına hükmedecek nitelikte bir platform arıyorsanız, tam size göre! Popüler oyunları kullanmanıza olanak sağlayan sitemiz ile günlük oyun dozunuzu tam anlamıyla almış olacaksınız.

Mağaza uygulamalarına göre iosAPKindir daha sade, daha pratik ve daha düzenli bir tasarıma sahip sitede,istenilen uygulamalar daha kolay bir şekilde bulunabilmktedir. Birbirinden farklı onlarca kategoride çok sayıda uygulama bulunmaktadır.


"Son Sürüm Program Oyun ve Mobil Uygulama İndirme Sitesi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Son Sürüm Program Oyun ve Mobil Uygulama İndirme Sitesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son Sürüm Program Oyun ve Mobil Uygulama İndirme Sitesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0