Snapchat, yıldızların ve aktörlerin yer aldığı Creator Shows'u başlatıyor
Yaklaşık 10 bölüm ile beş dakikalık kısalıkta olacaklar

VidCon'un önünde Snap, Snapchat'a gelen ve Serena Williams, Arnold Schwarzenegger ve Kevin Hart ve Emma Chamberlain, Loren Gray ve Rickey Thompson gibi ünlülerin yer aldığı yeni Creator Show'ları duyurdu. Üç ila beş dakikalık şovlarda sezon başına sekiz ila 10 bölüm olacak ve bu yaz Discover sayfasından başlayacak.

Creator Shows'dan bir seçki, eski California valisi ve vücut geliştiricisinin motivasyon tavsiyesini sunan bir gösteri olan Arnold Schwarzenegger ile Başarı Kurallarını; Jordyn Jones, retro oyuncak unboxing serisi ile Gerileme Oyuncaklar; ve “pop kültür kahinesi” ni gösteren bir gösteri olan Spencer Pratt ile Chasing Clout.Snap, Creator Shows'ın birinci şahıs olacağını, güzellik, fitness, dans, moda ve daha fazlası gibi temaları içeren dikey video gösterileri yaptığını söylüyor. Şirketin geçen yıl her gün izleyerek geçirdiği zaman izleyicilerinde üç katına çıktığını söyleyen Snapchat Shows'a yeni bir biçim eklenecek. Platform aynı zamanda resmi hesaplar için yeni ürün güncellemeleri sunuyor, reklam verenlerin profillerine ekleyebileceği bir fotoğraf ve video içeriği koleksiyonu olan Öne Çıkanlar. Öne çıkanlar, yeniden tasarlanan resmi hesap profillerinde görünecek ve aynı zamanda piyasaya sürüldüklerinde Oluşturan Gösteriler’e de bağlantı olacak.

Sosyal ağlar giderek daha fazla dijital yaratıcılarla ve onların yerleşik izleyicileriyle ortaklıklar aramakta. Instagram’ın IGTV’si gibi platformlar, yaratıcılarını platformlarına özel içerikler yayınlamak için kuruyor, çekimlerini finanse etmek için onları stüdyo alanı ve parayla ödünç alıyor. Facebook, izleyicilerin en sevdikleri yaratıcılara satın alabileceği ve hediye edebileceği aylık fan abonelikleri ve Yıldız paketleri ile, yaratıcılar için para kazanma seçenekleri üzerinde çalışıyor.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları