Sizi şok edecek oyun teknolojisi!
Video oyunları akılalmaz teknolojiler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bilhassa grafiklerinin yanına sıra dışı anlatım teknikleri ilave eden Detroit, E3 2017'nin yıldızı oldu!

Bir takım oyunlar vardır, hazırladıkları Teknolojiler ile sizi resmen 5 sene sonrasına hazırlar. İşte bu oyunlardan biri Microsoft konferansı esnasında gösterilen Anthem olmuştu. Bir ötekisi ise PlayStation'ın göz bebeği oyun stüdyolarından Quantic Dream'den geldi. Detroit: Become Human hem grafikleri hem de sanatıyla görenleri hayrete sürüklemeyi muvaffak oldu.

Detroit: Become Human bir oyundan çok daha fazlası

Teknosa'nın katkılarıyla E3 2017'den en yeni haberleri ve gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Bizlere Detroit'ten dünyaya açılan robot teknolojilerini anlatacak olan yapım, gerek grafik kalitesi, gerekse çağın ötesindeki hikaye anlatımı ile hayran bırakıyor.

Oyunlarda seçimler yapmaya alışkınız. Bilhassa RPG oyunlarından süregelen bu anane Detroit: Become Human ile bir üst noktaya taşınıyor. Tek bir sahne içinde dahi değiştirilebilen parametre sayısı o kadar fazla ve o kadar değişik neticelere sebep oluyor ki firmanın neden yıllardır tek bir oyun ile uğraştığını anlıyorsunuz. 

Detroit: Become Human şu an için çıkış tarihine sahip olmasa da 2018 seneninde oyuncularla buluşacak gibi görünüyor. Bakalım David Cage, bizlere nasıl bir hikayeyi yaşatacak? Bekleyip, göreceğiz.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları