Sitenize Canlı Destek Ekleyin! JivoChat ve Özellikleri
Bir web siteniz var ve kullanıcılarınıza canlı destek hizmeti veriyor iseniz JivoChat ile tanışın!

JivoChat kullanmış olduğunuz tüm platformar için tek bir platform üzerinden yönetmenizi sağlayan canlı destek sistemidir. Online hizmetlerde ve özellikle son zamanlarda e-ticaret piyasasının büyümesi ile sektöründe müşteri güvenini kazanmanın ve ziyaretçileri müşteriye çevirmenin yolu canlı destek sisteminden geçiyor.

Fresh tasarımı ve tamamen Türkçe olması, satış ve dönüşüm oranlarına arttırmaya yönelik akıllı özellikleriyle JivoChat diğer sistemlere nazaran daha fazla dikkat çekiyor. JivoChat’i rakibi olduğu canlı destek yazılımlarından ayıran birçok özellik var. Öncelikle mobil uygulamasının olması ve bilgisayar başında değilken bile müşterilerinize yardımcı olabilmeniz çok önemli. JivoChat’in Android, iOS, Mac, Windows ve hatta internet tarayıcıda bile çalışan bir uygulaması var. Ayrıca JivoChat’in son özelliği olan İş Telefonları ile, telefon numarası satın alıp uygulama üzerinden dilediğiniz numarayı dakika başına 5 kuruş gibi ücretlerle arayabiliyorsunuz. Yine bu özellik sayesinde, sitenizden telefonla da destek verebiliyorsunuz. Facebook sayfanızı, Telegram botunuzu ve Viber kanalınızı bağlayarak, oralardan gelen mesajlara da JivoChat’in uygulamasından cevap verebiliyorsunuz.

JivoChat'i diğer canlı destek sistemlerinden ayıran bazı özellikler ise şunlar:

 1. JivoChat, modern bir, masaüstü ve mobil arayüze sahiptir.
  Eski tip tasarımlardan bir bakışta ayrılır.
 2. JivoChat'in otomatik çeviri özelliği sayesinde, görüştüğünüz kişinin dilini bilmeseniz de o dilde bir müşterinizi anlayabilir destek verebilirsiniz.
 3. Canlı destek kutusunun renklerini, yazıların fontunu sitenize uygun şekilde kişiselleştirebilir, kutunun sitenizin neresinde yer almasını istediğinizi belirleyebilirsiniz.
 4. JivoChat Android ve iOS uygulamaları sayesinde, bilgisayar başında olmasanız da müşterilerinize destek sağlayabilirsiniz.
  Bilgisayardayken de istersen web tarayıcınızdan, ister Windows veya Mac yazılımı aracılığıyla canlı destek sistemini kullanabilirsiniz.
 5. Kaydedeceğiniz şablon yanıtlar sayesinde, müşterilerinize çok hızlı yanıt verebilirsiniz.
 6. Canlı destek sisteminizi, Telegram ve Facebook Messenger'a bağlayarak müşterilerinize bu platformlardan ulaşabilirsiniz.
 7. JivoChat 20 dil seçeneğine sahiptir. Ve 20 dil seçeneğine ek olarak sistemi istediğiniz herhangi bir dile basitçe çevirebilirsiniz.
  Türkçe bu dil seçenekleri arasında yer almasa da isteğinize göre JivoChat'i Türkçe'ye çevirmek sadece 5 dakikanızı alacak!
 8. Görüştüğünüz müşterinizin profilinde sosyal medya hesaplarını, bulunduğu ülke ve şehiri, IP adresini, telefon ve e-posta adresi gibi detayları görebilirsiniz.
 9. Müşteri ve destek yetkilisi arasında dosya gönderimi yapabilirsiniz.
 10. Ve JivoChat'i diğer destek sistemlerinden ayıran özelliklerden biri, müşteriniz o anda sitenizin hangi sayfasında bulunuyorsa o sayfa üzerinde işaretlemeler yönlendirmeler yaparak müşterinize canlı canlı yardım edebilirsiniz.
  Bu sayede görüşmeyi siparişle sonlandırmanız daha kolay olacak.
 11. JivoChat'in diğer canlı destek sistemlerine göre bir diğer özelliği ise, müşteriniz size mesaj yazmaya devam ederken gönder butonuna basmasa bile o an ne yazdığını, silip değiştirdiğini görebilirsiniz.
 12. Bir güzel haber de geliştiriciler için!
  Jivo'nun mobil uygulama kütüphanesi olan Jivo Mobile SDK'yı kullanarak, canlı destek sistemini mobil uygulamanıza entegre edebilirsiniz.
 13. Google Analytics ve CRM uygulamalarınızı JivoChat ile entegre edebilir, tüm görüşme istatistiklerine erişebilir analizler çıkarabilirsiniz.
 14. Ve tüm bu özelliklerin yanı sıra, JivoChat'i sınırsız web sitesinde sınırsız görüşme için kullanabilirsiniz.

JivoChat ücretsiz ve ücretli olmak üzere 2 türde hizmet sunar.
Ücretsiz sürümde 5 müşteri temsilcisiyle sonsuza dek bedava olarak JivoChat'i kullanabilirsiniz.
Veya ücretli sürümü 14 gün ücretsiz deneyerek hangi hesap türünün sizin için uygun olduğunu belirledikten sonra satın alma kararınızı verebilirsiniz.

JivoChat kullanmak isterseniz tıklayın!


"Sitenize Canlı Destek Ekleyin! JivoChat ve Özellikleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sitenize Canlı Destek Ekleyin! JivoChat ve Özellikleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sitenize Canlı Destek Ekleyin! JivoChat ve Özellikleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0