Sir Ağda
İstenmeyen kıl ve tüyler hem bayanlar için hem de erkekler için büyük sorun oluşturmaktadır.

 Estetik açıdan ve vücut temizliği gerekçeleriyle istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak için birçok çözüm yolu denenmektedir. Epilasyon tercihleri, tüy dökücü kremler, sir ağda ve bantları, tüy sarartıcılar gibi yöntemler istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmada kullanılan başlıca yöntemlerdir. Epilasyon sistemlerinde lazer epilasyonlar oldukça etkili çözümler sunsa da cihaz ve hizmet maliyetleri dikkate alındığında herkes için uygun olmayabilmektedir. Sir ağdalarsa çok eski dönemlerden bu yana kullanılagelmiş etkili bir çözüm yoludur.

Tüy Dökücü Kremler

 Tüy dökücü kremler içerdikleri kimyasallar ile kıl köklerine nüfus ederek kıl köklerini zayıflatmakta ve istenmeyen kıl ve tüylerin dökülmesinde etkili olmaktadırlar. Kutu içeriğinde bulunan spatula ile krem kıl yönlerinin tersine olacak şekilde sıyrılarak uygulanmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Tüy Dökücü Kremler

İstenmeyen kıl ve tüylerin temizliğinde sir ağda ile birlikte tüy dökücü kremler kolay kullanılabilir olmaları ve etkili sonuçlarıyla çok sık kullanılmaktadır. En çok tercih edilen markalar ise Sesu, Feem ve Veet olarak öne çıkmaktadır. https://www.cosmetica.com.tr/epilasyon-urunleri/ sayfası çok sayıda sir ağdayı hizmetinize sunuyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları