SEVGİLİLER GÜNÜNDE YAPILABİLECEK SÜRPRİZLER
Sevgi, tüm dünyanın temelini oluşturur. Anne karnından ölene kadar birilerinin sevgisiyle güç buluruz. Ayrıca Sevgiliye Güzel Mesajlar yazmak isteyenler buguzelsozler.net teki mesajlara bakabilirler.

Sevgi, tüm dünyanın temelini oluşturur. Anne karnından ölene kadar birilerinin sevgisiyle güç buluruz. Ayrıca Sevgiliye Güzel Mesajlar yazmak isteyenler buguzelsozler.net teki mesajlara bakabilirler. Birçok araştırma göstermiştir ki birçok rahatsızlığın, suçun nedeni yeteri kadar sevgi görememektir. Hayatımızın aşkı bulmak için ömür boyu çabalarız, bulduğumuzda da kıymetini bilmemiz gerekir. Sevgililer günü, bayanlar tarafından çok önemsenen tarihlerdendir.

Şubat ayının 14’ünde kutlanan sevgililer günü, Roma Katolik Kilisesi’nde görev yapan Valentine din adamının bayram gününden ortaya çıkmıştır. Valentine’nin anlamı hoşlanılan kişidir. Daha önceki zamanlarda Şubat ayının aşk zamanı olduğu görülmüştür. Zeus ve Hera bu ayda evlenmiştir. Günümüzde birçok kişi bu özel günde sevdiklerine hediye almaya başladılar.

Sevdiğinize unutulmaz bir sevgililer günü yaşatmak istiyorsanız küçük sürprizler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz hediyelerin bir anlamı olmalı. Herkesin alabileceği kazak, kravat yerine sizi hatırlatacak objeler seçmelisiniz. Romantik yemek günün kaçınılmazıdır lakin yemeği özelleştirmek sizin elinizde. Olağanın dışında, sizin düşüncelerinizden doğmuş jestler unutulmaz anların yaşamanıza yardımcı olacak. Kadınlar nezaket ister, biraz da kalpten gelecek samimi birkaç söz yeterlidir.

290480-103220-sevgiliye-mesajlar-buguzelsozler-net

Sevgililer Gününde Zevkinize Uygun Sofra Hazırlayın

Romantik bir yemek sevgililer gününün olmazsa olmazıdır. Kendi ellerinizle yaptığınız yemeğe sevdiğiniz nasıl hayır diyebilir? En çok sevdiği yemeği yapın, en sevdiği renklerle masayı donatın. Masada mutlaka güzel kokulu bir mum olmalı. Yazma yeteneğiniz varsa mutlaka bir şiir hazırlayın. Mümkünse şiiri ezberleyin ve sevdiğinizin gözüne bakarak okuyun. Sevgililer günün sürpriziyapmayı planlıyorsanız ilk tanıştığınız günden bu güne kadar çektirdiğiniz tüm fotoğrafları albüm yapın.

Yemek dans etmeden bitmemeli, mutlaka ikinizin ortak bir parçası olmalı. Dans ederken birbirinizin kulağına sevgi sözcükleri fısıldayın. Sevgililer günü çiçeğivermek yerine, gülleri farklı şekilde kullanabilirsiniz. Evinize mumlarla bir kap şekli çizebilirsiniz, kalbin içini güllerde ve aşkınızı anlatan sembollerle doldurun.

Sevgililer Günü Hediye Seçimi

Hediye seçiminde sevgilinizin kişiliğini iyi bilmelisiniz. Hangi alanlara ilgisi var, hayali ne, hayat felsefesi nasıl? Hangi rengi sever, giyim tarzı nasıldır? Erkeklerin hediye seçerken yaptığı en büyük yanlış, takı almaktır. Takı almak bazı zamanlar kurtarıcı olabilir ancak her bayan takı takmayı sevmeyebilir. Hediye seçiminde kıyafet almak da artık çok sıradanlaştı. Alışveriş yapan bayanlar zaten istedikleri kıyafeti alıyor. Bir süre kullanıldıktan sonra atılacağı için daha kalıcı hediyeler seçmek doğru olacaktır. Sevgililer günü hediye seçimi önerimiz maneviyat içeren, sizi bilinçaltına kazıyacak ürünlerdir. Onunla ilk dansınızın parçasını kaydedebilir, gittiğiniz ilk sinema biletinin üzerine küçük bir not yazabilir, ikinizin fotoğrafını çerçeveletip hediye edebilirsiniz.

Kitap seven bir sevgiliniz varsa, sizin için anlam ifade eden bir kitabı ona kendi parfümünüzü sıkarak armağan edebilirsiniz. Ayrıca kitabın beğendiğiniz kısmına kağıt yapıştırarak küçük notlar ekleyebilirsiniz. Hatırlıyor musun, ben de senin balkonunun altında beklemiştim. Bizim çocuklarımız da böyle akıllı olsun. Seninle bastonlarımızı alıp dünya turuna çıkalım mı gibi notlarla sevgilinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. 

Bu makale www.buguzelsozler.net in katkılarıyla hazırlanmıştır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları