Sepetli Vinç İstanbul
Sepetli vinç adını vincin uç kısmında bulunan sepetten almış bir iş makinesidir. Sepetli vinç çeşitli iş sahalarında kullanım alanına sahiptir.

 

İnsan gücüyle ulaşılması zor olan alanlara ulaşmak için ve malzeme taşımak için kullanılır. Vinç kiralama hizmeti veren firma her iş koluna ait vinç kiralama hizmeti sunar.

Sepetli Vinç Çeşitleri

Sepetli vinç iş hayatının birçok alanında kullanıldığı için birçok türü vardır. Sepetli vinç türü taşıyacağı ağırlık kapasitesine ve ulaşabildiği yüksekliğe bağlı olarak isimler alır. Örnek vermek gerekirse hiyap vinçler çok fazla yükseklik gerektirmeyen orta yüksekte işler için kullanılır. Kullanım şekli mobil olduğu için daha pratiktir. Kamyonun üzerine gereken aparatlar ile monte edilerek hemen verim alınabilir. Kiralık vinç hizmeti için firma ile iletişime geçerek hangi vinç sizin için uygunsa bilgi alabilirsiniz. Her sektörde farklı vinç kullanılır. Bunun için firmadan bilgi alarak kiralama işini yapabilirsiniz.

Mobil Vinç Kullanım Alanı

Mobil vinç her yere taşınabilir ve kullanımı çok kolaydır. Kısa mesafeler için pratik kullanım imkanı sağlar. Kısa mesafe kullanım alanı olduğu için eşya taşımacılığında çok kullanılır. Her tonajda yük için uygun olmaz. Eğimli arazilerde güvenlik önlemleri üst seviyede alınmalıdır. Firma mobil vinç kiralama hizmeti verirken iş güvenliği önlemlerini önemser ve gereken ekipmanları müşterileri temin eder.

Vinç Kiralama Ücretleri

Vinç kiralama hizmeti için firma ile görüşerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyat bilgisi vinç türü ve kiralandığı süre ile doğru orantılıdır. Sepetli vinç kiralama genelde günlük olarak yapılır. Daha çok ev taşımacılığında kullanıldığı için kiralama günlük yapılır ve ona göre ücret verilir. Vinç hangi iş kolu için kiralanacaksa iş koluna uygun olarak seçilmelidir. Taşıyacağı yükün üzerinde yük taşımaması gerekir. Firma kiraladığı vinçlerin bakımını düzenli aralıklarla yapar. Vinç bakımı çok önemli bir husus olduğu için firma uzman ve teknik personel ile gereken bakım hizmeti vererek kiralama hizmetini sunar. Firmadan hizmet almak için firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Müşteri temsilcisi günün her saati sorularınızı yanıtlayarak kiralama hizmetinde sizlere yardımcı olacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları