SEO Uyumlu Responsive WordPress Dizi Teması
Dizi veya Film sitesi kurmak isteyenlere sevindirici haberlerimiz var. Eğer WordPress kullanıyor ve dizi veya film teması arıyorsanız Movifox teması ile tanıştıralım.

İlk olarak hedefiniz bir dizi veya film sitesi açmak ise site nasıl açılır nasıl yaparım gibi aklınızda sorular varsa size ilk olarak WordPress nedir kısaca açıklayalım.

WordPress Nedir?

 Hiç bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, tıklamalar ile her türlü içeriği üretmenize, internet ortamında yayınlamanıza ve yönetmenize olanak sağlayan bir içerik yönetim sistemidir.

Ancak!

Kesinlikle belirmeliyim ki wordpress nedir sorusunun tam anlamıyla karşılığını üstte yazdığım kısaca açıklama ile anlamanız mümkün değildir !

Movifox Tema Yapımcısı Keremiya

Keremiya, profesyonel temalar yapıp kullanıcılara sunuyor keremiya'nın yaptıgı wordpress temaları şuan da Türkiye'de en çok kullanılan temalar arasında.

Movifox Temasını Nasıl Kullanabilirim?

pbmBrN

Movifox profesyonel wordpress dizi teması responsive uyumludur yani Telefon, Tablet ve Laptop ekranlarına uyumludur.

Dil seçimine göre kaynak seçimine olanak sağlayan movifox kaynak sistemi ile sınırsızca alternatif kaynak oluşturabilirsiniz.

İsterseniz Film, İsterseniz Dizi hatta Anime ve Magazin siteleri için bile kullanabilirsiniz. Gelişmiş altyapısının sunduğu özelliklerle tamamen özgürsünüz.

Temanın en büyük özelliklerinden birisi ise güçlü Seo altyapısına sahip olmasıdır. Arama motorları tarafından kolayca algılanabilir güvenli kod yapısı sayesinde yüksek hitlere ulaşabilmenize olanak sağlar.

İsterseniz aşağıda ki videoyu izleyerek temaya bir göz atın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları