Semazen Ekibinde Tecrübe
Herhangi bir organizasyon için semazen ekibi yahut tasavvuf musikisi ekibine ihtiyaç duyulduğu zaman başka bir seçenek düşünülmemelidir.

Herhangi bir organizasyon için semazen ekibi yahut tasavvuf musikisi ekibine ihtiyaç duyulduğu zaman başka bir seçenek düşünülmemelidir. Zira Semazen Ekibi, Türkiye'de faaliyetlerine başlayan hem ilk hem de en büyük semazen ve ilahi ekibi olma özelliğine sahiptir. Öte yandan faaliyetleri öyle çok beğenilmiştir ki tek bir şehirden başladığı macerasına gelişerek devam etmiş ve şu anda Türkiye'nin dört bir yanında hizmet verir hale gelmiştir. Aynı zamanda Türkiye'nin pek çok yerinde semazen ve ilahi grubu da bulunmaktadır.

Hangi Organizasyonlara Uygun?

Semazen ekibi; İslam ile ilgili her türlü konferans veya konser, kutlu doğum haftası etkinlikleri, ramazan etkinlikleri ve dini düğünler de dahil olmak üzere çok sayıda dini organizasyonda yer alabilir. Üstelik Hz. Mevlana'dan miras kalan bu muhteşem kültürü usulüne uygun olarak yansıtan ve canlandıran ekibimiz ile dini günlerde ve organizasyonlarınızda yanınızda bulunmaktan da hem onur, hem de mutluluk duyarız. Semazen grubu, İlahi ekibi ve tasavvuf grubu olmak üzere üç ayrı tür ekip ile hizmetinizdeyiz.

www.semazenekibi.com

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları