Scotty Paket ile Decathlon Alışverişleriniz İki Saatte Elinizde
Teknoloji ile şehir yaşamını kolaylaştırmayı amaçlayan mobil uygulama Scotty, Paket hizmetiyle Decathlon’dan satın alınan ürünleri İstanbul içinde ancak iki saatte ulaştırıyor.

2017’de kent yaşamını kolaylaştırmak amacıyla İstanbul’da kurulan Scotty, motosikletle yolculuk paylaşımı ve yemek sipariş hizmetlerinin peşinden bu defa Scotty Paket ile işletmelerin kargo süreçlerine teknolojik bir çözüm üretiyor. Bu çerçevede spor tutkunlarına 70 spor branşında binlerce ürünü bir arada sunan Decathlon ile ortaklaşa iş yapan Scotty Paket, www.Decathlon.Com.Tr’den mağazadan ayırt seçeneği seçildiğinde arzulayan kullananların ürünlerini İstanbul içinde ancak iki saatte teslim ediyor. Kullanıcılarına gönderilerini anlık takip imkanı da elde eden Scotty Paket, bu sayede “Kargom nerede kaldı?” sorularına da son veriyor.


"Scotty Paket ile Decathlon Alışverişleriniz İki Saatte Elinizde konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Scotty Paket ile Decathlon Alışverişleriniz İki Saatte Elinizde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Scotty Paket ile Decathlon Alışverişleriniz İki Saatte Elinizde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0