Sarı Kırmızılı Yönetimden, Nuri Şahin’e Teklif Gelecek
Sarı kırmızılı takım gelecek sezondan epeyce umutlu. Büyük başarılara imza atmak istiyor. Bunu başarabilmek için de yeni transfer araştırmalarına başladı.

 Sarı kırmızılı takımın bu sezon iki futbolcusuyla anlaşma süresi doldu. Veda gerçekleşecek, ortaya eksiklik çıkacak. Orta saha oyuncularının eksik olması nedeniyle sarı kırmızılı takımın transfer öğrenciliği orta saha oyuncusu.

Orta saha oyuncularına transfer isteyen sarı kırmızılı yönetimin ne yapacağı oldukça merak konusu oldu. Galatasaray yönetimi, orta saha için transfer etmek istedikleri ismin Nuri Şahin olduğunu açıkladı. Nuri Şahin’in bu sezon Werder Bremen ile sözleşmesi süresi doldu. Bu nedenle genç oyuncu şu an kulüpsüz, teklifler beklemekte.

Sarı Lacivertli Ali Koç’tan Nuri Şahin’e Veto

Deneyim sahibi futbolcunun Fenerbahçe ile anlaşma yapması bir süredir gündemdeydi. Fakat sarı lacivertli kulübün başkanı olan Ali Koç, genç oyuncuyu veto etti. Fenerbahçe’den veto alan Nuri Şahin’in sarı kırmızılı kulübün tekliflerine olumlu baktığı bildirildi. milyoner

Deneyim Sahibi Futbolcu Sarı Kırmızılılar İçin Olumlu Düşünüyor

31 yaşında olan başarılı futbolcu, ilk kez 16 yaşında forma giydi. Oynadığı takımların oldukça başarılı ve büyük takımlar olması nedeniyle futbolcu, fazla deneyimler edinmiş. Sarı kırmızılılar da genç futbolcunun tecrübelerinden faydalanmak istiyor.

Nuri Şahin, öncesinde Liverpool ve Real Madrid gibi büyük takımlarda yer aldı. Genç futbolcu , futbol hayatı süresince 378 maçta bulundu. Toplam 38 gol atıp 65 de asist yaptı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları