Samsung Neden Dikey Bir Televizyon Yaptı
Bugün Samsung, gençler için özel olarak hazırlanan yeni bir TV yayınladı.

Sero ile tanışın, manzaradan dikey moda kadar yaklaşık 90 derece dönen 43 inçlik bir QLED TV. Bu şeyin neden var olduğunu merak ediyorsanız, binyılların yüzde 70'inin, pazarlama araştırmasına göre, videoları izlemek için akıllı telefonlarını yatay olarak çevirme zahmetine girmediğini düşünün.

Samsung, bin yılların mobil görüntüleme alışkanlıklarını inceledi ve onlara hizmet eden bir TV oluşturmak üzere yola çıktı. Kore teknoloji devi, Kore Herald ile yaptığı röportajda, şirketin video görüntüleme işinin başkanı Han Jong-hee, “Kişisel tüketici zevklerine saygı gösteren ekranlar sunmaya devam edecek” diyor. “Farklı ekranlar ve farklı kullanıcı deneyimleri getirmeyi de ayrıca düşüneceğiz.”

 

_106651310_ssero

 

İlk önce yatay modda iken yaptığınız tipik TV'niz gibi davranan Sero. Kullanmak için, onu dikey moda getirin ve telefonunuzu Instagram ve Snapchat gibi uygulamalardan mobil videoları tam olarak nasıl görünmeleri gerekiyorsa, sadece büyük ekran için göründüğü şekilde izlemek için yakın alan iletişimi (NFC) ile yansıtabilirsiniz. Diğer özelliklere gelince, TV'nizin 4.1 kanallı, 60-watt'lık hoparlörü ile hikayelerinizde dolaşıp duymak istediğinizden daha fazlasını duyabilirsiniz.

Şimdilik, Sero Kore'de yalnızca 18.9 milyon won veya 1.600 $ karşılığında satışta olacak. Samsung’un TV’deki elektronik eşya mağazalarına ulaşıp ulaşamayacağına dair bir söz yok, bu yüzden 43 saniyelik görkemiyle 10 saniyelik kısa klipleri ve lansmanı izlemek için bir süre bekleyebiliriz.

 

20190429-pr-tv-03-1556554774

 

 


"Samsung Neden Dikey Bir Televizyon Yaptı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Neden Dikey Bir Televizyon Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Neden Dikey Bir Televizyon Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0