Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi belli oldu!
Geçtiğimiz haftalarda ilk resmi bilgileri gün yüzüne çıkartılan Samsung karşı koyabilir telefon modeli hakkındaki yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gelen detaylar ile beraber merakla beklenen, Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi ve adı göze çarpan oldu!

 

Samsung karşı koyabilir telefon çıkış tarihi ve adı belli oldu!
San Francisco‘da düzenlenen Geliştiriciler Konferansı‘nda Samsung, dayanabilir akıllı telefonunda kullanacağı Infinity Flex Display’i ilk kez görücü karşısına çıkartmıştı. Söz mevzusu faaliyet ile beraber, karşı koyabilir telefonuna tabiri caizse bir ön izleme yapan Samsung, bir ekip mühim teknik nitelikleri de kullanıcılarla paylaşmıştı.

Bugün ise Wall Street tarafından aktarılan bilgiler doğrultusunda merakla beklenen telefonun nasıl adlandırılacağı sonucunda belirgin oldu. WSJ’nin Samsung’dan edinmiş olduğu bilgilere nazaran, katlanabilir zeki telefon modeli Samsung Flex veya Galaxy Flex şekilde adlandırılacak.

Samsung karşı koyabilir telefon çıkış tarihi
Son iki yıl süresince söylenti ve sızıntı olup bitenleri mevzu olan parlak zeka telefonun daha evvelinde Galaxy X ismi ile ön plana çıkmıştı. Daha hemen sonra ise Samsung’a yakın kaynaklardan gelen bilgiler doğrultusunda, Galaxy F adıyla karşımıza çıkmaya geçindiren katlanabilir akıllı telefon modelinin adı nihayetinde netleşti diyebiliriz.

Fakat şöyle bir baktığımızda ise Galaxy serisinin çatısı altında çıkacak olan yeni zeki telefonun Samsung Flex yerine, Galaxy Flex olarak adlandırılmasının daha büyük bir ihtimal olduğunu da belirtelim.

Samsung dayanabilir telefon çıkış tarihi belli oldu!
Tüm bunların dışında ise Samsung‘un devrimsel nitelikteki yeni telefonunun çıkış tarihide gün yüzüne çıkartıldı. Wall Street tarafından paylaşılan bilgilerde, Samsung yeni telefonunu 2019’un ilk çeyreğinde resmi olarak lanse edecek.

Ayrıca firma Galaxy S10 serisini de 2019’un ilk çeyreğinde düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliğine duyuracak. Daha evvel de paylaşmış olduğumuz haberlerde de Samsung’un iki farklı amiral gemisinin de aynı anda tanıtmak istemediğini belirtmiştik.

Her ne kadar kaynaklar her iki telefon için de MWC 2019 etkinliğini işaret etse de, Samsung iki telefonunu tıpkı etkinlikte tanıtmayacak. Bu da şu idrak etme geliyor ki, Mart ayının ilk haftalarında Samsung MWC 2019‘dan sonrasında bir büyük faaliyet daha düzenleyecek. Burada da büyük olasılıkla katlanabilir telefon modeli tanıtılacak.

Samsung karşı koyabilir telefon özellikleri nasıl olacak?
Resmi bilgilere gore devrimsel nitelikteki telefon katlanmadığı vakit 7.3 inç boyutundaki bir tablet olarak kullanılabiliyor. Katlandığında ise 4.58 inç boyutundaki bir akıllı telefona dönüşen karşı koyabilir telefon 200 gram bir ağırlığa haiz.

Samsung karşı koyabilir telefon çıkış tarihi ve adı
Geliştiriciler konferansında ilk kez gün yüzüne çıkartılan teknoloji devinin katlanabilen telefonu, katlandığı takdir çok kaba görünüyordu. Fakat etkinlikte tanıtılan söz mevzusu modelin prototip bulunduğunu da göz önünde bulundurursak, 2019 yılınca oldukca uygar hatlara haiz bir katlanabilir akıllı telefon modeli ile karşılaşacağımızı da bilhassa belirtelim.

Samsung katlanabilir telefon Galaxy Flex fiyatı ile dudak uçuklatıyor!
Tüm bu bilgileri geride bıraktığımızda ise firmanın dayanabilir parlak zeka telefonu fiyatıyla tabiri caizse dudak uçuklatacak. Samsung’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere gore, yeni parlak zeka telefon 1750 dolardan süregelen etiket fiyatıyla satışa sunulacak.


"Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi belli oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0