Samsung Galaxy S9 için Android 9.0 Pie beta çıktı!
Samsung, Galaxy S9 için Android 9.0 Pie güncellemesinin beta testlerine bugün başlanmıştır. Yeni arayüz olan One UI ile gelen bu güncellemenin detayları ve beta testlerine eklenen ülkeler haberimizde.

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, geçtiğimiz hafta düzenlemiş olduğu etkinilikte Samsung Experience arayüzünden One UI arayüzüne geçeceğini açıklamıştı. Kullanım kolaylığı açısından yığın Android arayüzünden bile daha kullanım kolaylığına sahip ve şık görünen One UI için bugün düğmeye basıldı.

Android 9.0 Pie güncellemesi ile başta Galaxy S9, Galaxy S9+ ve Galaxy Note 9 modellerine istikbal olan One UI arayüzü bugün kullanıma sürüldü. Samsung, anavatanı Güney Kore'de Galaxy S9 için Android 9.0 Pie beta güncellemesini yayınladı.

TAM SÜRÜM NE ZAMAN ÇIKACAK?

Yaklaşık şekilde 1.7 GB büyüklüğündeki bu güncelleme ilerleyen zamanlarda Almanya, İngiltere ve Amerika'da da kullanılabilir olacak. Henüz beta aşamasında olan Android 9.0 Pie güncellemesinin 2019'un ilk çeyreğinde herkesin zevkine sunulması planlanıyor. Kademe kademe olarak sunulacak olan güncellemenin Mart aylarında devletimizde olmasını bekliyoruz. Son şekilde Android 9.0 Pie güncellemesinin testlerinin ilerleyen haftalarda Galaxy Note 9 modeli üstünde de başlayacağını belirtelim.


"Samsung Galaxy S9 için Android 9.0 Pie beta çıktı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Galaxy S9 için Android 9.0 Pie beta çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy S9 için Android 9.0 Pie beta çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0