Samsung Galaxy S8, harici S Pen aksesuar ile gelebilir
Çin sızıntılarına inanılırsa yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S8, harici bir aksesuar olarak bir S Pen özelliğine sahip olabilir. Bu doğruysa, yeni amiral gemisi Galaxy S serisinin kalemi olması için ilk olacak.

Şimdilik, bu özellik yalnızca Samsung Galaxy Note serisi için saklıdır ancak Galaxy Note 7 piyasadan çekildiğinde, Güney Koreli şirket sadık Not kullanıcılarının yükseltme yapmaları için bir gereklilik bulamamıştır. Galaxy S8'e bir S Kalemi eklemek Note kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamanın yolu olabilir.

Galaxy S8'in 5.1 "de başlayıp 6.2" ye kadar çıktığı söylentilerle gösterilen ekran boyutları ile kalem mantıklı geliyor. Weibo kaynağına göre, S Pen'nin Galaxy S8'in gövdesine entegre edileceği ihtimal değil ve bu, şimdiye kadar dizinin tasarımı ile çelişeceği için kabul etmek istiyoruz ve yaklaşmakta olan Cihazını Samsung akıllı telefonların Not hattına doğru daha çok yaklaştırıyor.

Gelecek yıl bir noktada bir Galaxy Note 8'in olacağına dair dolaylı bir teyit aldığımızı düşündüğümüzde, Samsung, dökülmüş Not 7'yi telafi etmek isterken, Galaxy S8'in Not alanındaki aşırı yüklemeye fazla izin vermeyeceğini varsayıyoruz .

Tabii ki, Samsung'un Galaxy S8'in çok sayıda prototipini test ettiğinin söylentileri göz önüne alındığında, kalem seçeneği pazarın hiçbir aşamasını yapamadı. Şimdilik, yalnızca bekleyebilir ve görebiliriz.


"Samsung Galaxy S8, harici S Pen aksesuar ile gelebilir konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Galaxy S8, harici S Pen aksesuar ile gelebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy S8, harici S Pen aksesuar ile gelebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0