Samsung Galaxy S8 21 Nisan'da piyasaya sürülecek, LG G6 10 Mart'ta satışa çıkacak
Samsung Galaxy S8 ve LG G6, sırasıyla 29 Mart ve 26 Şubat'ta birbirlerinden neredeyse bir ay uzakta resmen ilan edilecek.

Kore medyasına göre, Galaxy S8 dünya çapında 21 Nisan'da piyasaya sürülecek. Samsung bir hafta önce Güney Kore'de amiral gemisini tanıtmayı planlamış olsa da, kaynaklar şirketin aksini kararlaştırdığını iddia ediyor.

Samsung Galaxy S8
LG G6

Bir taşıyıcı için yüksek profilli bir yetkili, Güney Kore'de Galaxy S8'in piyasaya sürülmesinin 14 Nisan'dan 21 Nisan'a kadar malzeme ve diğerlerinin boyutları gibi nedenlerle değiştiğini söyledi.

Galaxy S8'in piyasaya sürülmesi 21 Nisan'a kadar sürülmüş olsa da Samsung, satış öncesi programına henüz karar vermedi. Üç Koreli taşıyıcı Galaxy S8'in ön sipariş süresiyle ilgili olarak Samsung ile görüşmeler yapıyor ancak telefon seti üreticisi, piyasanın LG G6'ya yönelik geri bildirimlerini beklemek ve gözlemlemek istiyor.

LG-G6

Konuyla ilgili olarak LG G6, 26 Şubat'ta resmi olarak çalışacak ancak akıllı telefon 10 Mart'a kadar satışa sunulacak değil. Ancak müşteriler 2 Mart - 9 Mart tarihleri arasında amiral gemisini ön sipariş verebilecekler.

LG G6 ve Samsung Galaxy S8, neredeyse bir ay süreyle serbest bırakılacağı için, bu iki şirket arasında "yarışmalar nedeniyle pazar dinamikleri yükselecek" diyen bir mobil şebeke sağlayıcısı için bir temsilci aktardı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları