• Samsung, Galaxy Note 7'nin neden patladığını biliyor ancak bu bilgileri paylaşmaya hazır değil
Samsung, Galaxy Note 7'nin neden patladığını biliyor ancak bu bilgileri paylaşmaya hazır değil
Galaxy Note 7'nin neden patladığını, Samsung biliyor!

Samsung, Samsung Galaxy Note 7'yi patlamalar nedeniyle iki kez çağırmış ve sonunda pazarın satışını durdurmuş olsa da, şirket ilk başta patlamaları laboratuarda çoğaltamamıştır. Ancak bugün yeni bir raporda, Samsung'un Galaxy Note 7 bataryası ile ilgili sorunlara tam olarak neden kaynak geldiğini anladığı belirtiliyor. Bu batarya şirkete 5 milyar dolarlık gelir kaybı ve diğer maliyetler getirdi.

Samsung, iç soruşturmasının sonuçlarını UL ve Kore Test Laboratuvarı ile paylaştığını açıkladı. Ve şirket, patlamaların kesin nedenini ayrıntılarıyla açıklayan bir raporu bu yılın sonuna kadar vereceğini taahhüt ederken, şirket şu ana kadar soruşturma sonuçlarını kamuoyuyla paylaşmaya hazır değil.

Bu ay başında, bir rapor Galaxy Note 7'de patlamaya ve yangınlara neden olan pil tasarımını sorumlu tuttu. Samsung'un, kaburganın ince tasarımı ve uzun pil ömrünü korumak için mümkün olduğu kadar çok enerji kapasitesine sahip ince bir pil istediği bildirildi.


"Samsung, Galaxy Note 7'nin neden patladığını biliyor ancak bu bilgileri paylaşmaya hazır değil konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung, Galaxy Note 7'nin neden patladığını biliyor ancak bu bilgileri paylaşmaya hazır değil ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung, Galaxy Note 7'nin neden patladığını biliyor ancak bu bilgileri paylaşmaya hazır değil ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0