Saat Modelleri
Saat modelleri dijital ve analog olarak iki tarzda üretilir. Bu saatler birçok özelliği içinde barındırır ve farklı ihtiyaçlara cevap verir.

 Günümüzde giyim tarzını tamamlamak adına kullanılan saatler farklı stilleri ortaya çıkarmada baş aktörler arasındadır. Saatler bu yüzden klasik ve spor giyinenlere göre farklı tasarımlarla üretilir.

Spor ve Klasik Saat Modelleri

Kol saati seçerken dikkat edilmesi gereken en temel nokta giyim tarzıdır. Spor giyim tarzına sahip kullanıcılar genel olarak dijital saatleri tercih ederler. Özellikle su geçirmez modeller ya da adım sayma özelliği bulunan ürünler sportif aktivitelerde en büyük destekçidir. Spor saatler; çelik, plastik, kumaş ve silikon kordon seçenekleriyle günlük hayatta şıklığı ortaya koyuyor.

Klasik kol saati ise resmi ortamlarda bileklerin etkileyici detayıdır. Genel olarak deri ya da çelik kordondan üretilen klasik saat modelleri genel olarak analog üretimle karşımıza çıkar. Takım elbise, gömlek ve klasik kesim ceketlerle uyum yakalayan klasik saatler; bombeli, kristal, safir ve mineral gibi cam özellikleriyle üretiliyor. Hemen https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erkek adresine girerek farklı saat modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları