Rainbow Six Siege hafta sonu parasız oluyor!
Rainbox Six Siege satın almak istiyor fakat öncesinde oyunu tecrübe etmek istiyorsanız, Ubisoft bu fırsatı ayağınıza getiriyor. Son zamanların en sağlam taktiksel FPS oyunlarından biri olan Rainbox Six Siege bu hafta sonuna hususi şekilde tamamen ücretsiz bir hale getirildi.

Rainbow Six Siege parasız oynama fırsatı!
Ubisoft yapmış olduğu bir duyuru ile, 16 Kasım– 18 Kasım tarihleri içinde Rainbox Six Siege‘in ücretsiz bir şekilde oynanabileceğini duyuru etti. Peki, Ubisoft blogu üstünden yapılan açıklama hangi platformları yer ediniyor?

16-18 Şubat tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One aktörleri Rainbow Six Siege’i deneyebilecekler. Oyunu hafta sonu için ücretsiz olarak deneyimleyebilmek için buradan oyunun sayfasına giderek, ” Oyunu Oyna” butonuna tıklayarak, efsanevi oyunu ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Rainbow Six Siege fiyatlarında büyük tenzilat!
Ücretsiz olarak oyunu denedikten sonra satın almak istiyorsanız, dev indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yapılan indirimlerden kısaca bahsedecek olursak oyunun Starter Edition versiyonun fiyatında yüzde 30′luk bir indirim laf konusu. Bu indirim ile birlikte oyunun Starter Edition versiyonu 77 TL‘den 54 TL seviyesine indirilmiş durumda.

Bunun haricinde ise taktiksel FPS oyununun Advanced Edition paketi 210 TL’den 91 TL‘ye indirildiğini görmekteyiz. Aynı halde Gold Edition için de yüzde 65′lik bir indirim ile karşımıza çıkan yapımcılar, oyunun bu versiyonunu ise 410 TL yerine 143 TL‘ye satışa sunduğunu da belirtelim.

Söz mevzusu bu indirimler 27 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek. Eğer siz de Türkçe lisan desteğine de haiz olan Rainbow Six Siege’i tecrübe etmek istiyorsanız, bu indirimlerden yararlanabilirsiniz.


"Rainbow Six Siege hafta sonu parasız oluyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Rainbow Six Siege hafta sonu parasız oluyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rainbow Six Siege hafta sonu parasız oluyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0