QR Kod Sistemini Hackleyerek Atatürk Havalimanı'nda Lounge'lara Ücretsiz Giren Hacker
Atatürk Havalimanınında ki QR Kod Sistemini Hackleyerek Lounge'lar da ücretsiz takılarak istediği gibi dolaşan hacker..

Atatürk Havalimanı, dünya genelindeki havalimanlarına kıyasla oldukça kaliteli lounge'lara sahip. Lounge'un tam olarak ne olduğunu bilmeyenler içinde son derece konforlu, lüks bir dinlenme salonu diyebiliriz. Bu salonlarda yiyecek ve meşrubat ikramlarının yanı dizi dinlenmeniz için oturma alanları ve yararlanabileceğiniz teknolojik cihazlar da kullanımınıza sunuluyor.

Bu kısımlara giriş yapabilmeniz için ise iktisat sınıfından üst sınıfta bir bilet almanız gerekmekte ve çoğu havaalanında girişler, bileti aldıktan sonra telefonunuza gelen QR kod ile sağlanmakta.


"QR Kod Sistemini Hackleyerek Atatürk Havalimanı'nda Lounge'lara Ücretsiz Giren Hacker konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere QR Kod Sistemini Hackleyerek Atatürk Havalimanı'nda Lounge'lara Ücretsiz Giren Hacker ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda QR Kod Sistemini Hackleyerek Atatürk Havalimanı'nda Lounge'lara Ücretsiz Giren Hacker ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0