PUBG'de Gaz Hasarı Artıyor!
PUBG yani PlayerUnknown’s Battlegrounds adıyla milyonlarca kopya satış meydana getiren yapımın oyuncular tarafınca en fazlaca yakınma edilen kısmı değiştiriliyor. Görünüşe göre bundan böyle oyun bölgesini sürekli olarak daraltan elektrik akımı, oyunculara oldukca daha çok hasar verecek.

PUBG eski günlerine dönüyor!
Yapımı erken erişime açıldığı hatta kapalı beta sürecinden bu yana oynayan insanların iyi bildiği üzere, elektrik akımıyla daralan alanların içerisinde olmak her vakit oldukca önemliydi. Fakat birtakım oyuncuların bu alanın oldukca hasar verdiği ve fazlaca süratli büyüdüğü şeklindeki şikayetlerini dinleyen Bluehole şirketi, elektrik akımının verdiği hasarı oldukça düşürmüştü.

Fakat bu konum oyuncuların oyun stratejisini tamamen değiştirmesine yol açmıştı. Çünkü elektrik akımı artık eskisi kadar hasar vermiyordu ve doğal şekilde bu akımın içerisinde uzun vakit zaman geçirmek mümkün bir duruma gelmişti. Bu da oldukça çok bireyin oyundan soğumasına neden oldu.

zapfield-pubg

Bluehole ortadaki sorunu turnuvalarda da görmüş olacak ki, bugün test sunucularına gelen yama ile birlikte bu elektrik akımının verdiği hasarın oldukça artırıldığı belirtildi. Bir süre daha oyuncular tarafınca test edildikten sonrasında da gerçek sunucularda etken olacağı belirtildi.

Yani bundan sonrasında PUBG rollendirirken oldukça dikkatli olmanız ve “Nasıl olsa kurtulurum!” düşüncesiyle elektrik akımının içerisinde vakit geçirmemeniz gerekiyor.


"PUBG'de Gaz Hasarı Artıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PUBG'de Gaz Hasarı Artıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG'de Gaz Hasarı Artıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0