PUBG PlayStation 4'e ne zaman geliyor? İşte o tarih
Dünyayı kasıp kavuran popüler oyun PUBG sonunda PlayStation 4'lere de geliyor. Peki ne zaman? İşte o tarih...

Dünyayı kasıp kavuran popüler oyun PUBG sonunda PlayStation 4'lere de geliyor. Peki ne zaman? İşte o tarih...
PUBG, 8 Aralık'tan itibaren PS4 kullanıcılarını da bünyesine katacak. PUBG'nin 8 Aralık'ta tüketicilere sürüleceğini 9 Kasım Cuma günü Amazon'un listeleme seçeneklerinden keşfeden Twitter kullanıcısı Wario64, daha ilkin de çok sayıda bilgiyi ortaya çıkarmasıyla sektöre ün salmış bir kullanıcı.

Wario64'Şöhret bu bilgiyi ortaya çıkarması ve Twitter hesabından paylaşmasının ardından tahmin edileceği gibi Amazon tarafınca siteden kaldırıldı.


Playstation sunucularında PUBG hakkında verilere rastlanması, PUBG'nin Kore Oyun Kurulu'nda PS4 skorlarına rastlanması ve PUBG'nin yapımcısı Bluehole şirketinin Sony ile görüşmeler yaptığını açıklamasının ardından Amazon'da PUBG'nin 8 Aralık'ta The Game Awards 2018'den bigün sonrasında tüketicilere çıktığı bilgisinin doğru olabilme ihtimali oldukça yüksek duruyor.


"PUBG PlayStation 4'e ne zaman geliyor? İşte o tarih konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PUBG PlayStation 4'e ne zaman geliyor? İşte o tarih ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG PlayStation 4'e ne zaman geliyor? İşte o tarih ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0