PUBG oyuncuları için müjdeli haber!
PUBG oyununun geliştirici kadrosu tarafınca ağustos ayında başladığı 'Fix PUBG' emek vermesi sona erdi.

Birçok hata ve iyileştirmenin yer aldığı emek verme ondan sonra hedefin istikrarlı bir halde kaliteyi sürdürmek olduğu belirtildi.

Ağustos ayında başlamış olan bu çalışmada, 100 tane ‘açık’ çözüldü, oyuncuların fps’inde artış sağlandı, sunucu performansın geliştirildi ve hile kullanan 2 milyondan fazla oyuncu engellendi. Görünüşe nazaran bu kampanyanın bitmesi, PUBG’nin hatalardan % arındığını ve firmanın tamamen doygunluk bulunduğunu göstermiyor.

Şu anlık Battle Royale oyunu hali hazırda PC, Xbox One ve mobil platformlar için oynanabilir halde. Bu platformların arasına ise 7 Aralık tarihinde PS4′ü de ekleyecek olan Bluehole, ayrıca oyunun Xbox ve PlayStation‘ın gelişiminin PC ile enlem olacağını açıkladı. (DHA - MYNET)


"PUBG oyuncuları için müjdeli haber! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PUBG oyuncuları için müjdeli haber! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG oyuncuları için müjdeli haber! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0