PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 çıktı!
Sony tarafınca PlayStation 4 (PS4) oyun konsolları için Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 sürüldü. İşte, PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 hakkında detaylar.

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 neler sunuyor?
Uzun devam eden beta periyodunun arkasından PS4 oyun konsolları için yeni sistem yazılımı güncellemesi gösterildi. 460 MB boyutundaki sürüm 5.50 çok sayıda yeni organizasyonel özellik, ekstra ebeveyn kontrolleri ve PS4 Pro için yeni supersampling (süper örnekleme) seçeneğini bununla beraber getiriyor.

Supersampling yardımıyla, PS4 Pro oyun konsolunuz 2K veya düşük çözünürlüğe sahip bir televizyona bağlandığında bile birtakım oyunlarda daha iyi imaj kalitesi sağlayabiliyor. Maalesef bu özellik standart PS4 modellerinde ise sunulmamakta. Yeni ebeveyn kontrolleri ise anne ve babanın çocuğun oyun oynayabileceği zamanları ayarlamasını ve çeşitli engellemeler uygulayabilmesini sağlamakta.

PlayStation Plus aboneleri ise Kütüphane uygulamasında bundan böyle ayrı bir bölüm görecekler. Bu bölümde bütün PS Plus ücretsiz oyunlarını tek bir yerde tutabileceksiniz. Ek şekilde, Satın Alınanlar sekmesinde  bundan sonra oyunları ve uygulamaları saklamak da olası. Bu sekmenin iyi yanıysa mesela eski betaları da buradan kaldırarak karışıklığı önleyebilecek olmanız. PlayStation VR (PSVR) oyunları da  bundan sonra Kütüphane kısmında bir logo ile ayırt edilebilecek.

Güncelleme daha sonra Bildirimler de  bundan sonra silinebilecek. Ayrıca arka planı, ekip logosunu özelleştirebileceksiniz. Mesaj mevzusu kapak fotoğrafını USB cihazdan herhangi bir imaj ile değiştirebileceksiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları