Profesyonel Destek Alarak Hesaplarınızı Yönetin!
Bundan 10 yıl öncesine kadar çok büyük bir anlam ifade etmiyor olmasına rağmen çok kısa bir sürede artan internet kullanım imkanları ve geliştirilen sosyal medya platformlarını rahatlıkla kullanmaya uygun çok sayıda cihaz sayesinde sosyal medya platformlarının önemi de arttı.

İlk zamanlarında sadece sanal bir kimlik oluşturma özelliği taşıyan çok sayıdaki sosyal medya platformu artık her biri kendi karakterine sahip olan bir tanıtım ve reklam aracı haline de geldi. Özellikle kurumsal bir yapının sosyal medya hesapları söz konusu olduğunda sosyal medya yönetimi yardımı alarak tüm alanlarda etkili bir şekilde hesap yönetimlerini yapmanız oldukça kolaylaşmaktadır. Fixerkit.com olarak bizler sosyal medya alanındaki deneyimlerimizi sizlerin bireysel ya da kurumsal olarak çok sayıda sosyal medya hesabına dağıttınız kimliklerinizin kontrol edilmesini ve bunların düzenlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede profesyonel bir şekilde çalışmanın getirdiği ayrıcalıklardan yararlanırken sosyal medya kullanımı için harcadığınız maliyeti ve zamanı da ortadan kaldırabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Pek çok müşterimiz sosyal medya hesaplarının yönetilmesi konusunda başka birine ya da bir kuruma bu hesapları emanet etmede tereddüt yaşayabiliyor. Sosyal medya yönetimi faaliyetlerimizi ortaya koyarken kullandığımız yöntemler sayesinde her türlü güvenlik koruması altında sosyal medya yönetimleriniz gerçekleşmektedir. Website sahibi olan sizlerin sadece sitelerinizin RSS adreslerini bizim siteye tanımlamasının ardından doğrudan sosyal medya hesaplarına gönderimler yapabileceğiniz bir sistem içerisinde çalışıyoruz. Bu sayede büyük bir kolaylıkla kendi sosyal medya paylaşımlarını belirleyebildiğiniz gibi aynı zamanda sosyal medya hesaplarının kontrolünün sağlanması ve bunların yönetilmesi açısından da etkili bir kullanım elde edebilirsiniz. Firma olarak sosyal medya yönetimi çalışmalarımızda Facebook, Twitter, Instagram gibi son dönemde oldukça popülerleşen sosyal medya platformlarının yanı sıra farklı kitlelere hitap eden medium, pinterest, LinkedIn, livejournal ve tumblr gibi platformlarda da tek bir panel üzerinden hesaplarınızın yönetilmesine olanak sağlıyoruz. Bu olanak sayesinde sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak istediğiniz bir gönderiyi tek seferde tanımlamış olduğunuz tüm sosyal medya hesaplarınıza kolaylıkla gönderebilir ve silebilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanına Gerek Kalmadan Hesaplarınızı Yönetin!

Sosyal medyanın gelişmesi ile birlikte yarattığı pek çok iş alanından biri olan social media manager adıyla bilinen sosyal medya yöneticileri Türkiye’de görevlendirildikleri kurumlar içerisinde sosyal medya uzmanı olarak görev yapmaktadır. Firma olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve kolaylığı sayesinde sosyal medya yönetimi sosyal medya uzmanlarına gerek kalmadan aktif bir şekilde sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sağlamaktadır. Sizlere sağlamış olduğumuz güvenilir sistem sayesinde zaman kaybı yaşamadan tek bir merkezden paylaşımlarınızı yaparken daha önce aktif olarak kullanamadığınız hesaplarınızda da aktif olabilirsiniz. Günümüzdeki en etkili etkileşim araçlarından sosyal medyayı daha aktif şekilde kullanarak marka değerinizi ve bilinirliğinizi de artırabilirsiniz.

Fixer Kit'in anasayfası


"Profesyonel Destek Alarak Hesaplarınızı Yönetin! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Profesyonel Destek Alarak Hesaplarınızı Yönetin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Profesyonel Destek Alarak Hesaplarınızı Yönetin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0