Pompa Rulosu
Pompa ruloları genellikle 58 mm genişliğinde üretilirken aynı zamanda oldukça kaliteli malzemelerden üretilmesi gereken ürünlerdir.

 Bu sayede ısıya dayanıklı olan kağıtlar her türlü yerde kullanılabilmektedir. Bu kağıtlar özellikle sıcaklığı 35 dereceyi geçmeyen yerlerde tutularak uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Aksi taktirde almış olduğunuz ürün bozularak hizmetini yerine getirmeyebilir. Aynı zamanda termal ve terazi rulosu olarak da kullanılabilen bu pompa rulosu genellikle akaryakıt istasyonlarındaki yazar kasalarda ve pos makinelerinde kullanılmaktadır. Doğru koşullarda saklandığı ve sıcaklığı 355 santigrat dereceyi geçmeyen yerlerde saklandığında oldukça güzel sonuçlar ile insanların karşısına çıkabilen bu ürün aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahiptir

Pompa ve Akaryakıt Rulosu

Üretilen ürünler oldukça uygun fiyatlara satılmakta olup aynı zamanda içerisinde kullanılan kâğıt teknolojisi de insanların isteklerini yerine getirebilecek çeşitliktedir. Her türlü akaryakıt istasyonunda kolaylıkla görebileceğiniz bu kâğıt türlerine ulaşmak için tek yapmanız gereken https://www.arabulgelsin.com/akaryakit-pompa-rulosu-pmk22 adresini ziyaret ederek size uygun olan bir ürünü birbirinden güzel fiyat ve kargolama seçenekleri ile satın almak olacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları