PlayStation Plus şubat oyunları açıklandı
PlayStation Plus Şubat ayı için ücretsiz oyunlar belli oldu! Playstation Plus Şubat 2019 PlayStation Plus üyelerine yeni ücretsiz oyunların listesi yayınladı. İşte Şubat 2019 ücretsiz PlayStation Plus oyunları.

PlayStation Plus Şubat ayı için ücretsiz oyunlar belli oldu!

Playstation Plus Şubat 2019 ayı PlayStation Plus üyelerine yeni ücretsiz oyunların listesi yayınladı. İşte Şubat 2019 ücretsiz PlayStation Plus oyunları.

PlayStation Plus üyelerinin önünde dolu dolu bir Şubat ayı olduğunu söyleyebiliriz. Şubat ayının hediye oyunlarını paylaşan Sony, bu ay PS Plus üyelerine Hitman: The Complete First Season ve For Honor oyunlarını hediye edeceğini duyurdu. Sony’nin bu oyunların yanı sıra olarak oyunculara sunduğu 10 GB’lık bulut depolama alanını Şubat ayında 100 GB’a çıkaracağını açıkladı.

Daha önceleri adından fazlasıyla kendinden söz ettiren Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots ve Divekick oyunları da PlayStation 3 kullanıcılarına verilecektir. Divekick oyununun PlayStation 4 uyumlu olduğunu söylemekte yarar var.

Sony, PlayStation Vita kullanıcılarınaysa kale savunma oyunu Gunhouse ile Rogue Aces adlı aksiyon oyununu hediye olarak sunacak.

Şubat 2019 playstation plus oyunları ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz..


"PlayStation Plus şubat oyunları açıklandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PlayStation Plus şubat oyunları açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation Plus şubat oyunları açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0