PlayStation 4' ün İnce modeli PlayBook 4 S çıkıyor
Dizüstü bilgisayar formundaki PlayBook 4 S 1,495 dolar ile piyasaya çıkacak.

Birkaç yıl önce, birinin oyun konsolu alıp özel olarak tasarlanmış bir dizüstü bilgisayara koyduğunu görmek akıl alıyordu . Şaşkınlık içinde kalıyorduk gerçi şuanda pek farklı değil.

Yukarıdaki oyun konsolu tanıdık geliyorsa, daha önce Ed Zarick'in eserlerini bildirdik çünkü. Video oyun konsollarını yıkarak bir dizi dizüstü bilgisayar yaratırken en unutulmaz olanı 22 inç ekran sahip bir Xbox One ve PlayStation 4' ün karma bir ürünü olmalı. Zarick, yakın zamanda piyasaya sürülen PlayStation 4 Slim' in iç kısımlarını alıp son derece hibrit konsoluyla geri döndürerek uygun ve kompakt bir gövde haline getiriyor. 'PlayBook 4 S' çağrılırken, önceki tasarımlara kıyasla çok daha küçük bir profil sunuyor ve bir dizüstü bilgisayar gibi gözükse de, hala çalışması için sürekli bir elektrik bağlantısı gerektiriyor.

Eğer ilginizi çektiyse baştan 1,495 dolarınızı gözden çıkarmanız gerekiyor.

 


"PlayStation 4' ün İnce modeli PlayBook 4 S çıkıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PlayStation 4' ün İnce modeli PlayBook 4 S çıkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation 4' ün İnce modeli PlayBook 4 S çıkıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0