Paintball Kaç Kişiyle Oynanır?
Birbirinden farklı silah tipleri ile oynan, takım halinde olduğu gibi bireysel olarak da oynanabilen Paintball, bildiğiniz gibi çok farklı bir yapıya sahiptir. Her zaman oyuncuları tarafından çok fazla rağbet görmektedir.

Sürekli olarak turnuvaları düzenlenmektedir. Hatta bu durum ülke içinde kalmamış ve uluslararası turnuvalar bile düzenlenmektedir. Peki siz de arkadaşlarını ile zaman geçirmek için paintball oynamak istemez misiniz? Elinizde harika silahlar varken boya toplarınız ile rakiplerinizi tek tek haklamak ve dilediğiniz gibi eğlenmek isterseniz, bundan sonra Avrasya Paintball hizmetinizde olacaktır. Eğer paintball kaç kişiyle oynanır diye merak ediyorsanız, en az 8 kişiyle oynandığını söylemeliyiz. Yani iki takımda da 4 kişi olması gerekmektedir. Tabii bu alt limittir.

Paintball 10 Kişiyle Oynanır Mı?

Takım oyunu olarak öne çıkan paintball 10 kişi ile oynanır mı diye merak mı ediyorsunuz? O zaman bilmelisiniz ki bu oyunda alt limit bulunmaktadır. Üst limit diye bir şey yoktur. Tabii parkurun büyüklüğü burada etki etmektedir. Kesinlikle siz de son derece büyük ve harika parkurları bulunan adresler seçerek istediğiniz kadar kişiyle oynayabilirsiniz. Yani takımlardaki sayı ne kadar artarsa o kadar keyifli olmaktadır. Tabii unutmamalısınız ki her iki takımdaki kişi sayısı da eşit olmalıdır. Aksi takdirde oyun kurallarına aykırı olacaktır. Bunun yanında unutmamalısınız ki 6 kişiyle ya da daha az kişiyle oynamak pek keyif vermeyebilmektedir. Buna dikkat etmekte fayda olacaktır.

Paintball Oyun Kuralları

Birçok insan Paintball kaç kişi diye bir soru sorabilmektedir. Burada söylememiz gereken en önemli konu 4-4’dür. Yani iki takımda da en az 4 kişi olması gerekmektedir. Bu da tam olarak 8 kişiye denk gelmektedir. Ayrıca unutmamalısınız ki daha fazla kişi olursa alacağınız zevk daha da büyük olacaktır. Bu da oyun süresini artırır ve istediğiniz gibi zaman geçirmenizi sağlar. Kesinlikle çok harika anlar yaşayabilirsiniz. Tabii yukarıda da söylediğimiz gibi parkuru büyük, zorlayıcı ve harika olan adresler bulmalısınız. Bu noktada Avrasya Paintball en doğru adres olacaktır. Eğer adreslerini ya da hakkında merak ettiklerinizin cevaplarını almak istiyorsanız sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.avrasyapaintball.com/paintball-kac-kisiyle-oynanir/

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları