Özel Sağlık Sigortası Yaptırmak Gerekli mi? Fiyatları Yüksek mi?
Hastalık ya da kaza nedeniyle ortaya çıkan sağlık masraflarının karşılanmasını sağlayan özel sağlık sigortası kanunen zorunlu değildir.

Fakat bu sigortayı yaptırmanız herhangi bir sağlık sorununda maddi ve manevi güvenceye sahip olmanızı sağlar. Geleceğinizi güvence altına almak istediğinizde bunun için ilk adımı özel sağlık sigorta poliçesiyle atabilirsiniz.

Düşük bütçe ile yüksek standartlara sahip olma imkanı sunan bu sigorta; tedavi, ilaç vb. giderlerinizin karşılanmasını sağlar. Tedavi sürecinizin en iyi koşullarda gerçekleşmesi ise iyileşmeniz üzerinde olumlu etki yaratır. Böylece moraliniz de yüksek olacaktır. Sağlık sigortası kapsamındaki maddi ve manevi avantajlardan yararlanmak istediğinizde e-sigortam tarafından sunulan avantajlı teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Satın Al

Özel Sağlık Sigortası Satın Al

Bireysel sağlık hizmetleri arasında yer alan özel sağlık sigorta için öncelikle fiyat teklifi almalı ve sigorta kapsamını öğrenmelisiniz. Bu aşamada genellikle kullanıcılar tamamlayıcı ve özel sağlık sigortası farkı ile ilgili bilgi almak isterler. Temel olarak baktığınızda tamamlayıcı sağlık sigortası biraz daha dar kapsamlıdır.

Özel sağlık sigortası fiyatları belirlenirken öncelikle sigortanın ilk kez mi yoksa yenileme sebepli mi yapıldığına bakılır. Yenileme halinde ödenecek olan prim biraz daha az olabilir. Bunun haricinde sigorta kapsamı belirlenirken yaş ve cinsiyet gibi faktörler de dikkate alınır. Ayrıca ilaç fiyatlarındaki değişim, asgari ücret tarifesi, ameliyatlarda kullanılan malzemelerin maliyeti vb. maddeler hesaplanarak prim tablosu hazırlanır. Bunun neticesinde kullanıcılara her yıl güncel fiyatlar sunulur. Bu nedenle özel sağlık sigortası fiyatları dönemsel güncellemelere tabîdir. Geçerli olan fiyatlar arasından en uygun seçeneği bulmak için e-sigortam adresini incelemenizde yarar vardır. Siteye özel kampanyaların ve indirimlerin düzenlenmesi sayesinde kazançlı çıkabilirsiniz. Bütçenize uygun teklifleri görebilmek için hemen bireysel sağlık sigortası ile ilgili online fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları