Özdisan Elektronik A.Ş. Faaliyetleri
İlk kurulduğunda küçük bir işletme olarak başlayan firma bugün dünyanın ve ülkemizin önemli markalarından biri haline geldi.

 Elektronik alanında redresör, regülatör, kesintisiz güç kaynakları üretimi yapan firma ileri teknolojik imkanlardan yararlanılarak faaliyetlerini sürdürüyor. Özdisan Elektronik A.Ş. 1980 yılında kurulmuş olup, birkaç ortak tarafından ilk olarak faaliyetlerine başlamıştır.  Özdisan Elektronik A.Ş. faaliyete başladığı dönemden günümüze geldiğimizde birçok hizmet içeriğine sahip olduğunu görüyoruz. LCD & TFT ekranlar, radyo frekans, led aydınlatma, Güneş Panelleri başta olmak üzere bununla birlikte bataryalar, güç Kaynakları ve adaptörler ile çeşitli ihtiyaçları karşılamaktadır.   

Özdisan Özdisan Hizmet Kalitesi

Siz de firma hakkında bilgi edinmek isterseniz, bu konuda internetten bilgi alarak firma hakkında birçok bilgiyi bulabileceğiniz adresleri tercih edebilirsiniz. Günümüzde önemli markalardan biri olan firma kısa sürede birçok hizmeti başarılı şekilde sunarak müşterilere hitap eden markalardan biri olmuştur. Bu konuda bilgi alabileceğiniz ve genel anlamda firma hakkında birçok bilginin yer aldığı https://www.stendustri.com.tr/haberortak/ozdisan-elektronik-as-h101809.html sitesine bakarak siz de Özdisan Elektronik A.Ş hakkında ve faaliyetleri hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları