Oyunlarda büyük indirim var!
Oyun dünyasının en sağlam yapımları birer birer indirime giriyorlar. Call of Duty, Fallout 4, PES, Assasins Creed Syndicate benzeri oyunlarda büyük indirimler mevcut!

Oyun dünyasının en sağlam yapımları birer birer indirime giriyorlar. Call of Duty, Fallout 4, PES, Assasins Creed Syndicate benzeri oyunlarda büyük indirimler mevcut! Yüzlerce oyunda yapılacak kampanya ile oyun tutkunlarına oyunları uygun fiyatla alma avantajı sunulacak.

Oyunlarda %60'a varan kampanya fırsatı

Yeni sene dönemli kapsamında diye Türkiye’nin tüm anlaşmalı mağazalarında yarın başlayacak olan kampanya ile video oyunları uygun fiyatlarla oyunculara sunulacak.

23 Kasım – 1 Ocak tarihleri içinde sürecek büyük indirim kampanyası başlıyor.

Call of Duty Black Ops 3, Fallout 4, PES, Assasins Creed Syndicate ve daha çok sayıda oyun müsait fiyatlarla meraklılarına sunulur. Yüzlerce oyunda yapılacak kampanya ile oyun tutkunlarına en popüler oyunları müsait fiyatlarla satın alma fırsatı verecek.

Kampanyadan yararlanmak için anlaşmalı satış noktalarını ya da Aral\`ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


"Oyunlarda büyük indirim var! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Oyunlarda büyük indirim var! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyunlarda büyük indirim var! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0